צילום

ציוד לצילום תחת קורת גג אחת

אם אתם רוצים להפוך את תחום הצילום למקצוע, או לתחביב שאתם משקיעים בו לא מעט, כדאי שתדעו, כי עבור צילום בתוך מבנה, יש לפנות אל חנות ציוד צילום ולבחור ציוד נכון. אבל איזה ציוד מתאים עבור צילום תחת קורת גג? הנה רשימה של מספר פריטי חובה:

חדר חושך – אם אתם אוהבים לפתח תמונות בשיטה הישנה, כדאי שתקצו חדר מיוחד שיהיה חדר החושך שלכם. בחדר זה אפשר לפתח תמונות ממש כמו בעבר, ובכך לעסוק בתחום הצילום והפיתוח בצורה הכי אותנטית שיש.

עדשות מצלמה  – כיום, ישנו מגוון רחב של עדשות מצלמה, חלקן מעולות עבור צילומי מוצר וחלקן מתאימות לצילום פורטרטים וכדומה. בזמן שאתם בוחרים את העדשות הנכונות (או מספר עדשות שניתן להחליף), רצוי לבחור את אלה שיש להם מנוע פוקוס מבנה (קראו על עדשת זום מקצועית), פוקס של 23 סנטימטרים לפחות, תוך בחירת עדשות איכותיות שמתאימות לצילום בתוך מבנה ומחוצה לו.

פלאש נייד – אם אתם צלמים מקצועיים, אתם בוודאי יודעים כי שימוש בפלאש נייד מאפשר עבודה נכונה יותר, תחת קורת גג. כאשר אתם בוחרים את המוצר הזה, שימו לב כי הוא מקנה אור נכון ומתאים עבור צילום במקום סגור, וכי הוא כזה שיש לו  סנכרון מהיר, סלולה שמאפשרת עד 500 הבזקים בעצמה גבוהה, ואפשרויות רחבות לפיצוי חשיפה.

חצובות – בחנויות מצלמות שנמצאות בכל רחבי העולם ובכל אתרי הרשת, תוכלו למצוא מכוון רחב של חצובות. כיום, ניתן למצוא חצובות בגדלים שונים, כמו גם קלות לנשיאה בעלויות משתנות אשר יתאימו לצרכים שלכם. וחשוב מכל: שיתאימו לגודל המצלמה.

שולחן טכני  – אם יש לכם סטודיו לצילום, או אם אתם עובדים בחדר בבית, מומלץ שתעזרו בשולחן טכני המספק עבודה מאורת ומקצועית עבור צלמים. בחרו  שולחן נוח ונייד, כמו גם מתקפל. שולחן נוח קל ומתקפל יהיה מתאים גם למבנה סגור, וגם למקום חיצוני. בעוד שבכך ניתן יהיה להעבירו בקלות ממקום למקום.

לסיכום, כדי לעבוד נכון, לפתח תמונות, לערוך וליצר סביבת צילום מתאימה: רצוי שיהיו לכם כלל האביזרים שאתם צריכים, גם פתרון גיבוי לצילום כחלק מרשימת ציוד הצילום שלכם, אשר יתאים גם לצילום בתוך מבנה, וגם עבור צילומי חוץ.