צילומי הריון

צילומי ההריון הגיעו סוף סוף לצפון!

תקופת ההיריון היא תקופה סוערת ולא פשוטה רגשית וגם פיזית, הנס הקטן שגדל בבטן מביא איתו חששות מפני שינוי וגם צפייה גדולה לקראת הגדילה הקרבה של המשפחה.

בשנים האחרונות התפתח הטרנד הפופולרי של צילומי הריון, התיעוד של האישה במלוא נשיותה בשיא תקופת ההיריון שהיא זוהרת ועוצמתית מספק תמונות מהממות שפשוט כיף להתבונן בהן ולהתרפק על התקופה בה התינוק עוד היה בבטן.

כעת הגיע גם תורם של תושבי הצפון הרחוק להנות מצילומי הריון איכותיים ואומנותיים, אם בעבר יכולנו למצוא סטודיו לצילומי היריון בעיקר במרכז ארץ או בערים הגדולות, היום אפשר לעשות צילומי הריון בצפון מבלי לנהוג שעות על גבי שעות בפקקים ולהישאר בסביבה הקרובה והנוחה תוך כדי הריון מתקדם.

כאשר אתן בוחרות את הצלם או ברוב המקרים הצלמת 😊 חשוב שתמצאו מישהי שאתן מתחברות אליה ושתרגישו שהיא תוציא מיכן את הצד הטוב ביותר.

בחירה בצלמת מנוסה וותיקה תהיה ההחלטה הנכונה, היא תוכל לסייע לך להחליט מתי באיזה שבוע עדיף לעשות את צילומי ההיריון בהתאם למצבך וגם להתאים את עצמה לדרישות שלך.

תופתעו לשמוע אבל גם צילומי היריון לדתיים נעשים נפוצים יותר ויותר, במצבים כאלו בגלל נושא הדת יעדיפו גם הנשים הדתיות צלמת על פני צלם מטעמי צניעות.

אם יש לכן פנטזיה לצילומי היריון בים על החוף לקראת שעת השקיעה, היא לגמרי ניתנת להגשמה במידה ומזג האויר יאפשר.

חלק מהנשים מצטלמות לבד וחלקן מצליחות לגרום לבעל לשתף פעולה, הצילומים הם חוויה משותפת שמאוד מחברת בין בני הזוג והם מסייעים גם בתהליך ההכנה לקראת מה שעומד להגיע.

גורם המפתח כאן הוא לבחור צלמת מנוסה ואם אפשר גם כזו שבאה עם המלצות, על מנת שהצילומים יצאו מהממים ומקצועיים, יש צורך במישהי שתגרום לך להרגיש בנוח עם עצמך ועם הגוף שלך.

למי שמחפשת צלמת מקצועית ומנוסה לצילומי הריון בצפון, ניתן לפנות לטל שטיינברג בטלפון 052-6647902 על מנת לתאם את הזמן המתאים לתעד את הפלא שמתחולל אצלך בגוף לקראת סוף 9 חודשי הלידה.