דגשים לבחירת צלם חתונה

4 דגשים לבחירת צלם חתונה

אין ספק כי מה שהופך אירוע כמו חתונה למושלם הוא שילוב בין קשת רחבה של פרמטרים הכוללים את המקום, העיצוב הנבחר, הקייטרינג, האלכוהול, מערכת ההגברה והתאורה, המוזיקה, האווירה והרשימה עוד ארוכה.

המשותף לכל הפרמטרים הללו אותם אנו בוחרים בקפידה רבה הוא היותם רגעיים. מה זה אומר? כשהאורות כבים, המוזיקה נעלמת מהרקע, האורחים עוזבים, החופה נעלמת והפרחים מפונים כל מה שנשאר מהיום הכי חשוב והמרגש בחיים שלנו זה התמונות והסרט הערוך. לכן, בחירת הצלם היא כה חשובה, וחלק מאיתנו לא ממש מבינים עד הסוף כמה. בעוד 10 שנים כשתחגגו 10 שנות נישואין ראשונות וטריות, תרצו להיזכר בכל החוויה שעברתם, אותה חוויה שלרוב נמשכה על זמן של 6 חודשים או יותר, ולראות מה יצרתם בעזרת הדמיון וההשראה שלכם. זה הרגע להשקיע זמן בבחירת הצלם שישאיר לכם שלל של זיכרונות, רגעים מתוקים וקסומים מיום החתונה שלכם. הנה 4 טיפים שיעזרו לכם לבחור את הצלם המושלם.

טיפים לבחירת הצלם המושלם לחתונה שלכם, מאת ספייסי צלמים.

 

  1. שיח זורם זה המפתח להצלחה – שמעתם על צלם פגז, כזה שאפשר לסמוך עליו, כזה שמעצב את האלבום המושלם? לא משנה כמה החבר או החברה שהמליצו לכם על הצלם מכירים אתכם, כימיה זה דבר שאי אפשר לצפות מראש. אל תוותרו על פגישה מעמיקה ואפילו קצת חופרת. צילום זה אמנות, ואם הצלם לא ילמד להכיר אתכם, הוא לא ידע להביא לתמונות את מה שהקשר שלכם מייצג. הפגישה הזו היא כל כך חשובה וצלמים באמת מקצועיים שלא מתפשרים על איכות, אפילו דוגלים ביותר מפגישה אחת, כי תקשורת טובה בין הזוג לצלם זה פשוט מה שעושה את ההבדל ומספק במקום עוד אלבום סיפור מרגש של רגעים.
  2. חפיפה בין ניסיון לסגנון – אין ספק כי ניסיונו של הצלם חייב לעלות כאן במבחן. בקשו לראות עבודות קודמות, התרשמו מקליפים שצלם הוידיאו איתו צלם הסטילס נוהג לעבוד יצר, וקחו לתשומת לבכם את הסגנון של הצלם. וודאו שאתם באמת מתחברים אליו, מהבטן כזה. כל צלם מביא משהו אחר וזה המקום לבדוק שיש התאמה בין ניסיונו המקצועי לבין הסגנון שלכם.
  3. אחריות – כאן קצת קשה מפגישה אחת לדעת אם עומד מולכם בן אדם אחראי. למה נושא האחריות חשוב? כי יום החתונה עובד על פי זמנים צפופים בהם יש לעמוד, בייחוד כאשר האירוע רחוק יחסית מהמקום בו אתם – הזוג, מתארגנים. המלצות היא הדרך הטובה לוודא שהצלם והצוות שלו עומדים בזמנים ובהחלט מדובר בשיקול. חפשו על הצלם בו אתם מתעניינים קצת מידע באתרי החתונות וקבלו רושם כללי על איזה אדם הוא.
  4. תקציב – כאן אין חוקים. אין זה אומר שצלם שלוקח מחיר בשמיים יספק לכם תוצאות מושלמות או להיפך. אנו ממליצים לכם לבחון את התקציב שלכם היטב ולהשקיע בצילום מעט יותר ממה שאתם משקיעים בשאר הספקים, את הסיבות כבר נתנו לכם בתחילת המאמר.

צילום חתונה

רוצים להעשיר עוד את הידע בנושא? מאמרים מומלצים: