צילום חתונות במרכז

חיפוש צלם חתונות במרכז למתחתנים באזור תל-אביב והסביבה הוא אחד התהליכים החשובים ביותר במהלך תכנון האירוע. רבים פשוט מבקשים המלצות מחברים, בעוד שאחרים מריצים חיפוש בגוגל. באולמות אירועים מסוימים ניתן לקבל עסקת חבילה הכוללת צלם ודיג'יי, אבל אם לא תבדקו  כל אחד מהם בקפידה –  זה יהיה כמו לקנות חתול בשק ואת האכזבה תגלו במהלך האירוע.

צלמי חתונות במרכז עם המלצות

המלצות הן דבר מאוד חשוב כאשר מחפשים צלם לחתונה ובכלל. לכן חשוב לבדוק את החלק הזה באתר של הצלם. לא תמיד ההמלצות הן אותנטיות. במקרים רבים הם כותבים תגובות מזויפות כדי ליצור רושם שמדובר בצלם מקצועי לכל דבר. בנוסף לאתר, רצוי להציץ בקירות הפייסבוק שלהם ולבדוק המלצות שם –  כך תוכלו לפנות לאנשים שהשאירו את ההמלצות ולראות שמדובר באנשים אמתיים. בכל מקרה, צריך להפעיל שיקול דעת כדי להבדיל בין המלצה אמתית למזויפת.

אלו צלמים חשוב להזמין לאירוע?

  • 2 צלמי סטילס: באירוע קטן עם מעט אורחים אפשר להסתפק בצלם אחד. למרות זאת, יש צלמים הממליצים על 2 צלמים בכל מקרה, על מנת לתפוס עוד זוויות ולאפשר גמישות ויצירתיות בעבודת הצילום. אבל באירוע גדול רצוי שיהיו 2 צלמי סטילס. רגעים כמו הכניסה לחופה צריכים להיות מתועדים מכמה זוויות. צלם אחד לא יכול לתפוס גם את האורחים, גם את ההורים וגם את הזוג כמו שצריך.
  • צלם וידאו: חשוב מאוד להזמין צלם וידאו נפרד ולא לבקש מאחד מצלמי הסטילס שיצלם בוידאו. קודם כל כי לא כל מי שמומחה לסטילס הוא מומחה לוידאו ושנית, כי כך הצלם יפספס רגעים חשובים.
  • צלם מגנטים או מחזיקי מפתחות: אם אתם רוצים שכל אורח יצא עם מזכרת מהאירוע. כדאי להזמין צלם מגנטים וחשוב להקפיד שהוא משתמש בחומרי גלם טובים. אחרת המגנטים שייתלו על המקרר ידהו בתום מספר שבועות. גם צלמי מחזיקי מפתחות הם אופציה טובה במקרה זה. באירועים רבים אורחים מקבלים תצלום על מחזיק מפתחות בצורת חמסה או כל צורה אחרת.

על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים צלם חתונות במרכז

  • שהוא באמת מהמרכז –  זה אמור להיות טריוויאלי, נכון? אבל לא כל צלם שטוען שהוא מהמרכז או מפרסם כך, הוא באמת מהמרכז. יש כאלה שנואשים לעבודה אז הם יגיעו גם מרחוק. מדוע זה חשוב? במידה ותצטרכו להגיע לסטודיו שלו, זה לא יהיה נעים לנסוע מהמרכז לשרון או לדרום.
  • יחסי אנוש טובים –  לפעמים קורה שהצלמים עושים את עבודתם כמו שצריך, אבל על הדרך שוכחים להיות אדיבים ומנומסים. הם דוחפים את האורחים כדי לתפוס את הרגע, או מציקים להם כל חמש דקות כדי לצלם אותם. לכן חשוב להעסיק צלם עם יחסי אנוש מעולים.
  • מקצוענות –  כאמור חשוב להיזהר מעסקות חבילה של כל מיני גורמים מפוקפקים שמביאים את הדוד שלהם להיות צלם ואת האחיין להיות דיג'יי, כאשר לאף אחד מהם אין שום ידע מקצועי בתחום. רצוי לא להתפשר על מקצוענות. בדקו את אלבומי התמונות והסרטים מאירועים קודמים.
  • מחיר הוגן –  כמו בכל תחום אחר, חשוב לבצע השוואת מחירים כאשר אתם מחפשים צלמי חתונות במרכז. לכן אל תחפשו ברגע האחרון בזמן אתם לחוצים אלא כמה חודשים לפני האירוע.