צילום חתונות אומנותי

אם בכל פעם שאתם רואים אלבום חתונה אתם נחרדים מהנדושות ומבטיחים לעצמכם שלכם זה לא יקרה, זה הזמן למצוא אלטרנטיבה ע"י צילום חתונות אומנותי. להיות כמו כולם היום זה המתכון הבטוח לכך שאלבום יאבד את ערכו ולא יעמוד במבחן הזמן. מה שעליכם לעשות הוא לאתר צלם חתונות עם יכולות צילום ועריכה יצירתיות.

איך יוצרים אלבום תמונות אומנותי?

כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר – כדאי לבדוק את קיומם של התנאים הבאים:

  • צלם אומן: לא כל צלם חתונות הוא אמן ולכן צריך למצוא אחד שצילום בשבילו היא אומנות ולא עבודה רגילה. הדרך הטובה ביותר לגלות שמדובר באמן היא פשוט לבדוק את גלריית התמונות באתרו. אהבתם את אלבום החתונה של החברים שלכם? בקשו את פרטי הצלם אבל תדאגו שהוא עושה לכם משהו ייחודי.
  • התאמה אישית לזוג: כאמור, הדרך הטובה ביותר ליצור אלבום תמונות שיחזיק מעמד לאורך זמן ויעניין אנשים אחרים היא ע"י ייחודיות. לכן על הצלם להכיר את בני הזוג קצת כדי לדעת מה מתאים להם. נושאי הצילום יכולים להיות רבים כי לכל זוג יש את הסיפור שלו ולכל אחד מהם אמור להיות משהו מעניין שיכול לבוא לידי ביטוי דרך התמונות. אלבום תמונות אומנותי יכול לספר סיפור.
  • שימוש בפריטים: שימוש בפרטים כמו בובות קטנות או אפילו צילומים שבכלל לא כוללים את בני הזוג אלא מצבים מסוימים יכולים להוסיף המון בין תמונה לתמונה.
  • צילום לא שגרתי: אל תחששו לצאת מהשגרה ואפילו להיות פרובוקטיביים אך לא בוטים מידיי. צילומי חתונות הפכו לוויראליים בשנים האחרונות הן לטובה והן לרעה.

צילום בדרך לאירוע

צילום חתונות אומנותי מתחיל בבוקר האירוע ומסתיים עם עזיבת האורח האחרון את אולם האירועים. לאורך כל אותו היום, על הצלם להיות יצירתי, אבל הוא חייב את שיתופי הפעולה של בני הזוג. למעשה התצלומים בעלי הערך האומנותי הגבוה ביותר, הם אלו שנעשים בדרך לאולם ולא בתוכו, כי כך ישנן הרבה יותר הזדמנויות להיות יצירתי.

  • ללכת עם הזרם – אם החתונה שלכם מתרחשת ביום סערה, והצלם מודיע שכדאי לבטל בגלל הגשם, אל תמהרו להיכנע. אף אחד לא יזכור שהייתה סערה בחתונה שלכם אם זה לא יופיע בתמונות. נצלו את המצב –  יכול להיות שתקבלו תמונות הרבה יותר יפות בגשם או בשיטפון, רק היזהרו שלא להיסחף יותר מידי עם הזרם או להצטנן.
  • אתרי צילום בעלי משמעות לבני הזוג –  רצוי לבחור אתרי צילום בעלי משמעות כלשהי לבני הזוג ולא סתם אתרים כי הם מצטלמים טוב. צלם יצירתי יכול להפיק צילום אומנותי מכל דבר אפילו צילום באוטובוס בו שני בני הזוג הכירו. לכן חשוב כל-כך למצוא צלם יצירתי וכמו כן לשתף אותו ברעיונות שלכם.

צילום באולם האירועים

הצלם צריך להשתמש בתנאים הנתונים באולם ובכל זאת להפיק מכך משהו יצירתי. שם המשחק כאן הוא לתפוס את הרגע. הרגע בו האור נופל על בני הזוג ברחבה, הרגע בו הדוד החביב יוצא בריקוד פרוע ומניף את הרגל לשמיים, הרגע בו הערפל שיוצא מהמכונה עוטף את בני הזוג בזמן הריקוד ועוד.

אולי תהיו מעוניינים גם ב: דגשים לבחירת צלם חתונה.