מצלמות שטח

מצלמות שטח – הבחירה הטובה ביותר עבורנו

כשאנחנו רוצים לתעד אזור או מקום מסוים, באופן טבעי אנחנו נרצה לכסות שטח נרחב ככל שניתן. לשם כך, אנחנו צריכים לחשוב לא רק על השטח הפנימי, קרי על המבנה המקורה, אלא גם על שטחים חיצוניים אותם נרצה ונצטרך לכסות. 

הפתרון הטוב ביותר עבורנו הן מצלמות שטח. מדובר על מצלמות אשר מאפשרות לנו לתעד אזורים מסוימים, בין אם מדובר על שבילים, חצרות, גינות, אזורי גידולים חקלאיים, חניונים ועוד. אנחנו יכולים להתקין את המצלמה באזורים מסוימים וכך נוכל לתעד את המקום בצורה אפקטיבית וטובה. 

התיעוד ייעשה כמובן מגובה המצלמה באופן כזה שישרת אותנו, על פי התנאים של המקום וכן על פי הצרכים שלנו. אנחנו יכולים להשתמש במצלמות אשר מספקות לנו תיעוד בסטילס או בוידיאו על פי מה שאנחנו מחפשים. נוכל לצפות בחומרים דרך המחשב או במסכים אחרים. ישנן מצלמות שטח שמתחברות לאפליקציות בסלולר ומאפשרות לנו לצפות בהן בכל שלב, מכל מקום. 

לשם מה נרצה להתקין מצלמות שטח

ראשית, בצורה כזו נוכל לתעד מה מתרחש בשטחים קרובים למבנה וכן בשטחים רחוקים. אם למשל יש לנו מבנים ושטחים חקלאיים, אזי שהמצלמות יכולות לתעד אזורים רחוקים שאין לנו אפשרות לראות אותם ללא שימוש באמצעים מסוג זה. 

שנית, המצלמות מאפשרות לנו לתעד את המקום כשאנחנו לא נמצאים בו, כך נוכל לדעת בכל שלב מה מתרחש במקום. בפרט זה יכול לעזור לנו, אם מדובר במצלמה שמחוברת לשרת ענן או לאפליקציה בסלולר. 

שלישית, אנחנו יכולים להשתמש במצלמות / ציוד ריגול ומעקב בשביל לעקוב אחרי אלמנטים שונים, בין אם מדובר בעובדים, חיות, או כל גורם אחר שעלול להיכנס אל המקום ולהפריע או להרוס אותו. זה יאפשר לנו לתעד היטב מה מתרחש בשטח.