צילום אירועים באמצעות סמארטפון

צילום אירועים באמצעות סמארטפון

דור חדש של צילום אירועים כבר נמצא כאן. אם זה לא היה ברור כי קהל האורחים באירוע הוא חלק ממנו ברגע בו נשלפת המצלמה, הרי שהכמות של האורחים שמבצעת את האקט הזה כולל תיוגים של חברים ומקומות היא אדירה וכוללת יותר ויותר אנשים שנהנים מכך כל הזמן.

הדרך ליצור קהל שיעשה את האקט הזה ועדיין יהיה חלק מן האירוע מבלי לחוש מנותק ומחובר רק לסמארטפון, היא על ידי האפשרות של הצילום הכי חדישה שבה כל יצירת אומנות שנוצרה על ידי האורחים באירוע, היא כזו שיכולה להיות חלק מפסיפס מרהיב שהוא עדות לאותו אירוע שהיה.

יותר חברות צילום כבר מציעות את השירות הזה עבור הלקוחות שלהם נוסף על צילום מגנטים לאירועים, וזה ממשיך את הרעיון של חלוקת מצלמות חד פעמיות – רק עם הורדה מהירה של אפליקציה ושימוש במכשיר הקיים של כל אחד ואחת.

איך זה עובד

בדרך כלל האירועים שבהם עורכים סרטון או מגנטים על ידי שיתוף האורחים מודיעים מראש לאורחים לגבי זה, כאשר הם מתבקשים להוריד אפליקציה ייעודית שאליה כל התמונות והסרטונים מוזנים בצורה אחידה. לאחר מכן החברה שהוזמנה על ידי עורכי האירוע לצילום, עורכת את כל אלה בצורה שהתבקשה ומייצרים סרטון אחיד לפי קונספט ועם כל מיני אפקטים ושיפורים שאותם כבר מבצע העורך בצורה מקצועית לגמרי. את התוצאה מעבירים בקובץ אל בעלי השמחה, וגם אל האורחים שיכולים ליהנות מפרי עמלם המשותף.

היתרונות של הצילום הזה

ברגע בו מצרפים את כל התמונות והסרטונים של האורחים אשר השתתפו באירוע, יכולים למעשה לקבל הרבה מאוד נקודות של מבט, ועם עריכה איכותית של חברת הצילום של שמוליק חזן, ניתן להתקדם אל יצירה של סרטון ערוך שלא יהיה דומה לאף סרטון שמצולם רק על ידי צלם או כמה צלמים בודדים בלבד.

אם מדובר בתמונות שנעשו על ידי כל האורחים, ניתן להזין את כל אלה אל אפליקציה ייעודית ומשם כבר להעביר את הכל אל מגנטים נהדרים שאותם כל אחד ישמח לקבל אחרי שהוא יודע כיצד הוא הצטלם ולא יקבל תמונה שלא ראה אותה טרם העיבוד שלה על המגנט.