מגנטים לאירועים

למה מגנטים לאירוע אינם גימיק חולף?

 

1. אטרקציה מובילה באירועים עסקיים ופרטיים

ישנן אטרקציות שמוכיחות עצמן כקלפים מנצחים, לצד אטרקציות שנתפסות כטרנדים חולפים. אטרקצית המגנטים לא רק שאינה טרנד חולף, אלא היא הצליחה לבסס את מקומה כאטרקציה מובילה גם באירועים הפרטיים וגם באירועים העסקיים. בעוד ישנן אטרקציות שמתאימות רק לאירועי מצווה או חתונות, לצד אטרקציות המתאימות רק להרמות כוסית או לאירועים עסקיים גרנדיוזים, צלמי המגנטים הצליחו להנגיש אטרקציה מיוחדת הניצבת על ראש הפודיום בכל פעם מחדש.

2. ותק בענף האירועים

גימיקים נוטים לחלוף מהר, אך אטרקצית המגנטים כאן כדי להישאר. האטרקציה צברה ותק וניסיון שמוכיחים מעל לכל ספק שאין מדובר בעוד טרנד זמני, אלא באטרקציה מובילה המקשטת את מגוון האירועים. כבר לא מעט זמן שהמגנטים מככבים באירועים, ומוסיפים צבע, עניין וכייף גדול לאורחים באירועים השונים. בכל עונה, בכל אירוע ובכל מקום – מגנטים לאירועים עושים בשבילכם את העבודה וממנפים את האירוע לגבהים.

3. מגדולים ועד קטנים – כולם רוצים להצטלם

המון פעמים בעת שעליכם לבחור אטרקציה לאירוע, עליכם לשאול את עצמכם מי קהל המוזמנים שלכם. ישנן אטרקציות שמתאימות לקהלים מסוימים ואינן מתאימות לכל אירוע. כך לדוגמא, בעת שמדובר על אירועי המצווה, הרי שמדובר על אטרקציות המתאימות לילדים מאחר ומדובר על נתח המוזמנים המרכזי. בעת שמדובר על אטרקצת המגנטים, אין כל חשיבות לסוג האירוע או לגילאי האורחים. גדולים וקטנים כאחד מגלים עניין רב באטרקציה ומבקשים להצטלם.

4.מזכרת לאירוע תמיד תהיה רלוונטית

מה שהופך את אטרקצית המגנטים לאטרקציה שאינה גימיק ושתמיד תהיה רלוונטית, היא העובדה שלא מדובר רק באטרקציה, אלא גם במזכרת נפלאה המוענקת לכל האורחים באירוע. בכל האירועים כיום, הפרטיים והעסקיים כאחד, נהוג להעניק לאורחים מזכרת קטנה בעלת זיקה לאירוע. בעת שיש צלם מגנטים באירוע שלכם, אתם יכולים להיות רגועים כי האורחים שלכם יקבלו מזכרת נפלאה, ויותר מכל אישית. חיסכו מעצמכם את התיווך עם ספקים שונים – עם צלם המגנטים אתם נהנים גם משירות של אטרקציה וגם ממזכרת נפלאה.

5.האטרקציה ממשיכה להתפתח

כנראה שמדובר על ההוכחה הגדולה והחזקה ביותר ביחס לעובדה כי אטרקצית המגנטים אינה טרנד חולף: מדובר על אטרקציה שלא מפסיקה להמציא את עצמה ולהיות רלוונטית יותר ויותר. לאורך השנים עברה האטרקציה מספר גילגולים: ראשית, שולבו הכותרות השונות במגנטים המאפשרות לכם לחתום את שמכם ואת תאריך האירוע. לאחר מכן, הגיעה האפשרות לייצר מגנטים בצבעי שחור ולבן, ובשלב מאוחר יותר, שילבו גם אביזרים שונים לטובת צילום המגנטים. כעת, הבשורה החדשה שהופכת את האטרקציה לרלוונטית וכזו הפועמת בקצב אחד עם הטכנולוגיה, היא המסך הלבן. עם המסך המדובר, אתם הופכים את האירוע שלכם לסטודיו איכותי ומקצועי לצילום. באופן זה, אתם הופכים את האטרקציה למוצלחת ומדליקה אפילו יותר!