מגשי אירוח צבעוניים

מגשי אירוח צבעוניים שחייבים לצלם

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר רוצים לארח, או סתם כך לשבת עם חברים ומשפחה זה האוכל, אין זה משנה אם מדובר בארוחה של ממש או לצורכי נשנוש בלבד, ומה לגבי אירוע ? כמובן שגם פה יש לקחת בחשבון את נושא הארוחה ובכל זאת איך אפשר לשלב ארוחה  מעניינת ומשביעה גם יחד? כיום תחום התזונה הוא חלק בלתי נפרד מסדר היום ולא מספיק רק להכין ארוחה אלא גם שתהיה בריאה ומשביעה לשם כך לקחו את הסנדוויץ' המסורתי והוסיפו לו שידרוגים בריאותיים וצבעוניים.

מגשים שלא נשארים אליהם אדישים

אמרנו כבר כי הסנדוויצי'ם קיבלו קפיצה ושדרוג, אך גם מגשי האירוח לא נשארו מאחור וניתן לראות כי מדובר באומנות של ממש, אם זה מתחיל מחומרי הגלם הנבחרים, גבינות משובחות, ירקות ופירות בצורות, לחמניות מקמחים מסוימים ובריאים וכן גם הסידור על המגש נראה הרבה יותר מזמין ומפתה.

למה באמת צריך את כל היצירה הזו? משום שאין מה לעשות כולנו אוכלים עם העיניים אבל זה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, כאשר העין שלנו תופסת איזה מאכל מסוים אם בגלל הצבע שלו, הצורה שלו ואפילו הריח שלו אנו ישר ניגשים אליו ומחליטים לטעום ממנו, אותו הדבר במגשי אירוח, כאשר מסדרים את המאכלים בצורה מסוימת זה לא סתם אלא יש לזה משמעות , וגם לא לשכוח כי באירועים שונים ולא משנה מה הגודל שלהם הרבה פעמים מתעדים ומצלמים אותם ואין כמו לראות מגש אירוח שמצטלם טוב ומראה על איכות המוצר, ומקצועיות של מי שאירגן וסידר את המגשים הללו.

בחירה נכונה של מגשי אירוח

על פניו נראה בסך הכל מגש , ובכן לא כך הדבר משום שצריך להתאים את סוג מגשי האירוח לאירוע, או למעמד בו נמצאים. ולכן לפני שמחליטים שרוצים להזמין מגשי אירוח כאלו ואחרים חשוב מאוד להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום שיודעת בדיוק להתאים את סוג מגשי האירוח לאירוע המתקיים.

בסופו של כל אירוע מה שנשאר זה התמונות והזכרון של האוכל ולכן בדיוק בשל כך חשוב לשלב בין השניים גם להזמין מגשי אירוח מיוחדים שזוכרים אותם וגם לצלם אותם כך שיישארו לפחות תמונות מהאירוע- משום שכל האורחים טעמו את האוכל.