אירוע ססגוני

האם יש קשר בין תמונות ווידאו והשכרת ציוד לאירועים?

על פניו, השכרת ציוד לאירועים לא נשמע תחום כזה סקסי – סביר להניח שהמחשבה הראשונה של רובנו בהקשר הזה תהיה סוג של מחסן המכיל בתוכו המון שולחנות, כסאות וכו'.אבל, כמו בכל עסק – צריך לדעת לשווק. וגם כאן – אל לנו לשכוח שבתחום האירועים עסקינן – תחום שברובו סקסי ומאד ויזואלי – בין אם מדובר בחברות של הפקות אירועים, צלמים, מעצבי שמלות כלה וספקים נוספים מהתחום – הרי שכולם שמים דגש רב על הצד הויזאולי של העסק למטרות שיווק. אם כן, מדוע שעסק של השכרת ציוד לאירועים לא יעשה אותו דבר?

ההמלצה עבור עסק שכזה המעוניין לקדם את עצמו באינטרנט – היא לדאוג שיהיה צלם קבוע מטעמו (או לייצר שת"פ מוצלח עם הצלמים של האירוע) שיבוא וידאג לתעד את הרגעים היפים של ארגון והפקת האירוע ואפילו את האירוע עצמו.

אלו מכם שמתעניניים בתחום – בוודאי ישמחו לקבל כמה מהטיפים הבאים, באדיבות "כוכב השכרת ציוד לאירועים".

השכרת ציוד לאירועים- איך לבחור ספק?

אירוע יכול לנחול הצלחה או כישלון על בסיס הציוד שקיים בו. מסיבה זו חשוב להחליט מראש מהו הציוד המתאים ביותר לאירוע אותו אתם מתכננים לערוך ומיהו אותו ספק השכרת ציוד לאירועים שיכול לאפשר לכם את הציוד האיכותי ביותר שמתאים לאירוע וכמובן לתקציב עליו החלטתם מראש.

ציוד לאירועי טבע

נקודות חשובות- השכרת ציוד

חשוב לבחור ציוד איכותי מספק אמין ומקצועי שכן הציוד שלכם ישפיע על הרושם שיותר האירוע שלכם. יש לקחת בחשבון שיש שתי נקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון כאשר מחליטים לבחור ציוד לאירוע מספק:

אסתטיות– הציוד חייב להתאים לסגנון האירוע שלכם, אם מבחינת קו העיצוב של הכיסאות והשולחנות אותם אתם בוחרים ואם מבחינת הצבעים של הריהוט, הגדלים, הדוגמאות עליהם וכל דבר אחר שמשפיע על הנראות של הציוד באולם האירועים.

פונקציונאליות– הציוד חייב להיות נוח ולהתאים לכל האורחים שמגיעים. אם למשל מדובר על כסאות, יש לבחור כסאות נוחים שמתאימים גם לאנשים כבדי משקל וגם לאנשים גבוהים וגם לילדים. כל הציוד אותו אתם בוחרים חייב להיות שימושי ונוח למטרה שלשמה הוא הושכר.

אירוע ססגוני

בחירת ספק השכרת ציוד לאירועים

בחירת ספק של השכרת ציוד לאירועים חייבת להיעשות בקפדנות. הדברים החשובים אותם יש לבדוק טרם קבלת ההחלטה האם להזמין מספק זה או אחר הם:

  • וותק– חשוב לבחור ספק שקיים בשוק השכרת ציוד לאירועים מעל לעשר שנים. דבר זה מצביע שהעסק הצליח לשרוד את השנים ההתחלתיות וקרוב לוודאי שיש לו קהל לקוחות נאמן.
  • ניסיון– חשוב לבחור ספק עם ניסיון בכל הקשור אל התאמת ציוד לכל מיני סוגי אירועים בסגנונות שונים.
  • היצע מוצרים– יש לוודא שהחנות אליה אתם פונים אכן מציעה את כל הציוד לו אתם זקוקים תחת קורת גג אחת. הדבר האחרון שתהיו מעוניינים לעשות הוא להתחיל ולחפש את כל שאר הציוד בחנות אחרת.
  • שירות וייעוץ– יש לבחור ספק ששם דגש על שירותיות, יחס אישי וייעוץ ללא עלות ללקוחות החנות.

לסיכום, בחירה נכונה של ספק ציוד לאירועים תבטיח לכם אירוע מוצלח.