צלם מגנטים לאירועים

איך בוחרים צלם מגנטים לאירועים?

אחת האטרקציות המהנות ביותר בחתונה או באירוע היא צילום על גבי מגנטים, המהווה מזכרת נהדרת גם לבעלי השמחה וגם לאורחים. אז לפני שאתם מחליטים מי יהיה צלם המגנטים שלכם, הנה כמה נקודות ששווה להתייחס אליהן.

מקצועיות הצלם

כאשר מדובר על צילום מגנטים, חשוב לקחת בחשבון את מקצועיות הצלם. לא כדאי להסתפק בכל אחד שיכול להציע לכם הדפסה של תמונות על גבי מגנטים באופן מידי, שהרי אתם רוצים שהתמונות יהיו באיכות גבוה ובאסתטיקה מתאימה. צילום הינו מקצוע המצריך מיומנות, עין חדה, ראייה מיוחדת ויכולת ללכוד את הרגעים המשמחים והמרגשים ביותר. מומלץ לראות דוגמאות של עבודות קודמות, לבדוק את רמת הניסיון בצילום אירועים וכמובן איכות השירות.

ציוד מתקדם

צילום והדפסה על גבי מגנטים נעשית באמצעות ציוד ייעודי, החל ממצלמה מקצועית ועדשות באיכות גבוהה שמאפשרות לכידת תמונה איכותית, ועד לרמה של איכות המדפסת ונייר הצילום המגנטי עליו מודפסות התמונה. בכדי שהתמונות יישארו לאורך זמן, שצבען לא ידהה ושהתמונה שמתקבלת בעת ההדפסה לא תמרח, חשוב לבדוק האם לצלם יש את הציוד המתאים. תוכלו לעשות זאת על ידי בחינה של דוגמאות.

השוואת מחיר

כמו בכל תחום, גם צילום מגנטים לאירועים הינו שוק תחרותי, וטווחי המחירים משתנים. כמובן, שמומלץ לא להתפתות למחיר הזול ביותר, מאחר ובדרך כלל איכות התמונה ומקצועיות הצלם לא יעלו בקנה אחד עם הציפיות שלכם. מן הצד השני, מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולבחון את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. חשוב לקחת בחשבון את שעות העבודה של הצלם במהלך האירוע, האם הצילום יעשה רק בקבלת הפנים או גם במהלך האירוע ועד סופו, וכמובן גם את כמות התמונות המודפסות.

המלצות

כאשר אתם בוחרים צלם מגנטים לאירועים מומלץ לקבל חוות דעת ממכרים או מלקוחות קודמים של הצלם. כל צלם מקצועי בעל ניסיון עשיר ותודעת שירות גבוהה, יוכל לספק לכם רשימה של ממליצים. אל תתביישו להתקשר, לבדוק או לשאול – אחרי הכל, מדובר באירוע חד פעמי והתמונות הן מזכרת נהדרת שלא תישכח לעולם.