סרט תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה – תדמית עם חיוך!

כל חברה ועסק מכירים את החשיבות של עריכת סרט תדמית או סרטון תדמית לעסק. סרטי תדמית משמשים עבור הלקוחות, אשר יוכלו באמצעות הסרטון להכיר את העסק ואת האיכויות שלו, ולהבין למה מומלץ להם לבחור בו. במקביל, ישנם סרטי תדמית אשר מיועדים למשקיעים, לתורמים וכדומה. סרט תדמית אנימציה מיועד בעיקר ללקוחות, והוא מאפשר יצירה של תדמית מחויכת ונעימה לעסק.

מתי משתמשים בסרטון תדמית אנימציה?

ישנם עסקים אשר אמורים לשדר רצינות, מכובדות וכדומה, ועבורכם, מומלץ ליצור סרט תדמית מצולם רגיל. אולם ישנם עסקים רבים אשר מעוניינים לשדר חמימות, פניה אישית, הומור, הנאה, או פנייה לילדים. עסקים כאלה, יכולים ליהנות מאד משימוש בסרטון תדמית אנימציה. אנימציה, בניגוד למה שאנשים רבים עשויים לחשוב, אינה מיועדת אך ורק לילדים. גם מבוגרים יכולים ליהנות מאד מסרט אנימציה עשוי היטב. עם זאת, סרטי אנימציה תמיד משדרים משהו תמים יותר, מהנה, ילדותי משהו. לכן, סרט תדמית אנימציה מתאים לעסקים אשר מעוניינים לשדר את הערכים הללו שהזכרנו, אשר משתלבים היטב עם האנימציות.

איך יוצרים סרט תדמית אנימציה?

 כאשר יוצרים סרטון תדמית אנימציה, אין צורך בשחקנים, בצילום ובתאורה – לעומת זאת יש צורך בהעסקה של אנימאטורים מקצועיים, אשר יוכלו ליצור את הסרט כולו באנימציה איכותית ומקצועית. חשוב לבנות, כמו לכל סרט תדמית, תסריט איכותי אשר יבטא את הערכים של העסק ואת היתרונות שלו, ולעבד אותו כך שיתאים ליצירת אנימציה. סרט תדמית אנימציה יכול להיות מורכב מדמויות מצוירות פשוטות, או מאנימציות מורכבות יותר, כמו יצירה בפלסטלינה, קיפולי נייר וכדומה. הכל תלוי בסוג העסק ובערכים שאותם הוא רוצה לשדר.

צילום סרטונים

 

סרטון תדמית אנימציה אינו חייב להיות חד פעמי. ניתן להשתמש בסרט תדמית אנימציה בכל פעם מחדש, גם לפרסום העסק, כאשר בכל פעם מעבירים דרך סרטון האנימציה את המסר המסוים אותו רוצים להעביר ללקוחות, פרסום ספציפי וכדומה. במקרה כזה, חשוב להקפיד על קו אחיד בכל סרטוני האנימציה, על מנת שניתן יהיה לזהות במהירות מיהו העסק המפרסם.

האם אפשר להסתפק בסרטון?

סרט אנימציה יכול להיות כלי שיווקי רב-עוצמה לעסק שלכם. אבל האם הוא יספיק? לא בהכרח. זה בעיקר תלוי עד כמה הוא טוב ובעל פוטנציאל לויראליות. על כל פנים, לא מומלץ לבנות רק על סרט – בין אם אניציה ובין אם מצולם, כ"סוכן מכירות" היחיד שלכם – במיוחד עם הוא מתארח על פלטפורמה של צד ג' – כמו יוטיוב וכד'. ההמלצה היא כן להקים אתר אינטרנט מקצועי, אתר אשר יכול להכיל גם את הסרטן ולשמש לו דף נחיתה מעולה, וגם להכיל מידע נוסף על העסק ועל השירותים או המוצרים אותם אתם מציעים. בהצלחה!