פרפקט טריטמנט

מצגת תמונות – מוצרים לטיפול בעור

אחת הדרכים הטובות ביותר לקדם אתרי מסחר, ובדגש על אתר עם מוצרים פיזיים – היא באמצעות שימוש בתמונות.

שימוש בתמונות לא רק מגביל משמעותית את ה-Engagement באתר (מעורבות גולשים), אלא גם עוזר לפן השיווקי – על ידי הפצת התוכן והתמונות בכל דרך אפשרית – בין אם זה באמצעות רשתות חברתיות המיועדות לכך כגון Pinterest או Instagram ובין אם זה באמצעות אמצעים ויזואלים יותר מתקדמים כגון וידאו או מצגות. לשם כך ניתן להיעזר במגוון אתרים כגון: Youtube, Vimeo, DailyMotion, Slideshare וכמובן גם פייסבוק.

רקע על בעיות עור

כולנו רוצים לשמור על עור יפה, בריא ומטופח; נשים וגם גברים. פעם טיפוח ויופי היו נחלתן של הנשים בלבד, אך היום כולם כבר יודעים שגם נשים וגם גברים צורכים מוצרים לטיפוח העור. ישנם תכשירים מצוינים לטיפול בעור ולטיפוח העור והם מתאימים לבני כל הגילאים.

השוק מלא בתכשירים מצוינים לטיפול בעור, חלקם מיועדים לטיפול במחלות עור וחלקם לטיפוח ויופי. בכל בחירה של תכשירים לעור, אני באופן אישי מעדיפה מוצרים על בסיס טבעי. לאחר שנים בהם השתמשתי בתכשירים שונים לטיפול בעור, נוכחתי לדעת שהתכשירים הטבעיים הם יעילים באותה מידה כמו כל התכשירים האחרים, הם כמעט ואינם מעוררים תופעות לוואי ובהרבה מקרים הם גם זולים יותר.

תכשירים לטיפול בעור עבור מחלות עור

אחת ממחלות העור המוכרות היא אטופיק דרמטיטיס, זוהי מחלה אוטואימונית הפוגעת מאוד באיכות החיים של החולה. הסימפטומים של המחלה מתבטאים בהופעה של עור יבש ומגורה באזור הברך, הזרוע, הירכיים, הגב ואפילו הפנים. הסובלים מהמחלה לעתים מגיעים לפציעות עקב גירוד רב של האזור.  ישנם מוצרים יעילים מאוד לטיפול בבעיה זו, הנקראת גם אקזמה של העור. הסובלים מהמחלה צריכים להשתמש בתכשירים לניקוי האזורים המגרדים ולמרוח קרמים המרגיעים את תחושת הגירוד. התכשירים הטבעיים אמנם אינם מרפאים את המחלה, אך גם הרפואה הסטנדרטית לא מצאה פתרון אמתי. המוצרים הטבעיים יכולים להקל על הסבל של החולה. בהרבה מקרים התכשירים לטיפול באותן אקזמות של העור יעילים גם במקרים של סבוריאה ופסוריאזיס.

ישנם תכשירים מצוינים המתאימים לבני נוער, אני מדברת בעיקר על בעיית האקנה. בעיית האקנה היא דלקת שבה יש לטפל וישנם תכשירים טבעיים המיועדים לניקוי עור במקרים של אקנה. התכשירים מסייעים לפתיחת הנקבוביות בעור וחדירה של חומרים פעילים לשכבות הפנימיות של העור בהן מתחילה בעיית האקנה.

תכשירים לבעיות עור ותופעות אשר אינן מוגדרות כמחלות

ישנן תופעות רבות ובעיות אשר אינן נחשבות למחלות. תופעות אלו נוגעות יותר לתחום הטיפוח. לדוגמה אנשים רבים סובלים מנפיחויות בעיניים. זוהי לא מחלה אלא רק תופעה של החיים המודרניים הגורמים לנו לאמץ את העיניים ולסבול מעייפות. ישנם תכשירים טבעיים המטפלים בבעיות אלו, הם גם מסייעים כנגד הקימוטים הקטנים המתחילים להיווצר באזור העין והם מסייעים למיצוק והצערת העור.

היצע המוצרים הוא גדול ביותר וישנם תכשירים בקטגורית האנטי איג'ינג והבהרת העור. מדובר במגוון של תכשירים לניקוי והזנה של העור. התחושה לאחר שימוש במוצרים טבעיים היא נעימה מאוד, העור רך ונעים למגע ומרגישים את השינוי.

לאתר החברה