אנימציה לצלמים

יתרונות של קורס אנימציה לצלמים

תחום הקולנוע הולך ומתפתח עם השנים, וטכנולוגיות חדשות נכנסות אליו בקצב גבוה. תלת מימד, אפקטים מיוחדים, ועוד, בהחלט משדרגים את הקולנוע ומרחיבים את הדמיון ואת גבולות האפשר.

אך לקולנוע תמיד יהיו גבולות, והם נקבעים על ידי השחקנים עצמם. תחום אחד שבו אין גבולות כלל, הוא האנימציה. עוד מימי שלגיה ודיסני, אז החלו ליצור סרטים מצויירים באורך מלא, בדקו את האנימציה ואת הפוטנציאל הגלום בה. אנימציה של דברים מציאותיים, או דמיוניים, שילוב שחקנים אמיתיים, מוסיקה ודיבור, כל אלה הצליחו להביא אותנו, בסופו של דבר, לתקופה בה ניתן לבצע הכל באמצעות מחשבים.

אנימציה – איך היא תורמת לנו

צלמים שעוסקים בצילום וידאו בנוסף לצילום סטילס, או באופן בלעדי, זקוקים בדרך כלל לתוכנות עריכה כאלו ואחרות. חלק מהתוכנות מיועדות לעריכה טכנית של וידאו גולמי וחלקן מיועדות לפוסט פרודוקשן, הספת אפקטים וכו'. בנוסף, אנימציה היא מימד חשוב שנעשה בו שימוש רב בשילוב וידאו בפרסומות, מעברים, ועוד. הדרך הכי טובה ללמוד אנימציה היא בעזרת קורס אנימציה במקום מקצועי בעל מוניטין. בסרטון הזה למשל, תוכלו למצוא חוות דעל על האקריו מבוגר קורס אנימציה שלהם.

אנימציה כיום נעשית באמצעות מחשב, והוא מאפשר לנו ליצור אובייקטים דו או תלת מימדים כרצוננו. בניגוד לעבר, המחשבים מאפשרים לנו להתבונן באובייקט שיצרנו מכל זווית, לכן האפשרויות לשימוש באובייקטים שיצרנו אינן מוגבלות. אנימציה משמשת אותנו בכל תחום – בקלונוע, באדריכלות (שרטוט ותכנון), במשחקי מחשב ובסדרות טלוויזיה. תפקידים אשר היו שמורים בעבר אך ורק לשחקנים אנושיים, מיועדים כיום לדמויות מצויירות היכולות לבצע כל דרישה ובקשה. באמצעות תוכנות מיוחדות יכולים האנימטורים לבנות אובייקטים ודמויות כראות עיניהם, ולהזיז אותן ולמקם אותן בהתאם לרצונם.

תחביב או מקצוע

העיסוק בתחום יכול להיות תחביב מהנה, במיוחד כאשר יש לכם חוש יצירתי או תפיסה מהירה של העבודה. אך על מנת לעסוק בתחום באופן מקצועי כדאי להרחיב וללמוד אנימציה באופן מקצועי. התחום היצירתי הזה אינו נפוץ עדיין בארץ, ושלא כמו בחו"ל, אין עדיין אולפנים היוצרים אנימציה ברמה גבוהה מאוד. אך עבור המעוניינים לעבוד ולהצליח בתחום, קורס מקצועי יעניק לכם את הכלים לעבודה באמצעות התוכנות המתקדמות ביותר.

מה אפשר ללמוד באופן מקצועי?

כיום קיימות כמה תוכנות המאפשרות ליצור אנימציה. בקורס מקצועי נלמדות חלק מהתוכנות באופן מקיף ויסודי, כך שבתום הלימודים יוכלו הסטודנטים להשתמש בהן לביצוע כל האפקטים. מעבר לכך, נלמדים תחומים נוספים כמו עריכה, סאונד, עיצוב דמויות ועוד, אשר יחד יהוו מכלול שלם של סרט אנימציה. הקורס מאפשר לבוגריו להשתלב בתחום האנימציה על כל סוגיו, הלימודים המקיפים יעניקו לבוגרים ידע רב בתחום וביטחון אשר יאפשרו להם להתקדם בארץ או בחו"ל. ניתן לשלב במהלך הלימודים קורסים מעשירים כדי להקיף את הנושא, וללמוד גם תסריטאות, רישום, פסקול, ועוד. ידע עשיר ומקיף בנושא יעניק לשולטים בו את האפשרות ליצור אנימציה ללא גבולות וללא מחסומים, ולהמשיך ולעסוק בתחום באופן מקצועי.