צילום וידאו DSLR

מגנטים לחתונה בזווית אחרת

זוגות רבים מעוניינים בחתונה כמה שיותר מקורית במטרה להימנע מתחושה של גנריות. לכן הם מרבים לחשוב על האופן בו הם יהפכו את החתונה למיוחדת. זה יכול לבוא לידי ביטוי דרך הזמנת אטרקציות לאירועים שאין באף חתונה או ע"י בחירת לוקיישן מפתיע. גם בכל אשר נוגע לנושא צילום חתונות תמיד כדאי לבחון אופציות מעבר לאפשרויות הברורות.

צילום מגנטים בסגנון אינסטגרם

הרשת החברתית המבוססת על תמונות הולכת ומתחזקת עם השנים. כיום אפשר להזמין שירות צילום אירועים אשר מפיק מגנטים שלמעשה מעוצבים כתמונות מאינסטגרם. כמו כן, אפשר לפתוח תגית לחתונה כך שכל גולש יוכל להיכנס לאלבום המגנטים כבר בחתונה עצמה ולתייג תמונות משלו. כלומר, כל תמונה שעולה דרך שירות הצילום תופיע בדף האינסטגרם שנפתח לאירוע.

תמונות פולארוייד

מתאים במיוחד לזוג שרוצה לעשות אירוע בגן אירועים או אולם ולעצב אותו בסגנון וינטאג'. אפשר להזמין שירות צילום חתונות הכולל צילום פולארויד, כך שהצלם מסתובב בין האורחים ומחלק להם את התמונות. כדאי לבחור בשירות שתמונות הפולאורייד מופקות בו ע"י מגנט.

תא צילום

אם אתם לא רוצים להזמין עוד צלם חתונות בנוסף לצלם הסטילס והוידאו, אבל אתם לא מעוניינים לוותר על מגנטים, אפשר להזמין תא צילום בו האורחים יוכלו להצטלם ולהפיק להם מגנטים בפורמטים שונים. למשל רצועה של כמה תמונות, מגנט רגיל, קולאז' מגנטים ועוד. כך האורחים שלכם לא יאלצו לחפש את הצלם או לרדוף אחרי מגנטים. הם יופקו במקום כך שאפשר יהיה לקחת אותם מיד. חלק מהזוגות עושים זאת במקביל להזמנת צלם מגנטים.

דברים שכדאי לדעת:

איכות המגנטים:  אם יש לכם אפשרות לבדוק את המגנטים של הצלם שאתם מעוניינים בשירותו עשו זאת. ישנם מגנטים ששורדים שנים. לעומת זאת ישנם מגנטים שאחרי כמה חודשים מתחילים להתפרק. הכל תלוי באיכות חומרי הגלם.

מחיר –  עלות צלם מגנטים יכולה להתחיל מ 500 ₪ ולהגיע גם ל 2000 ₪. תבדקו מה בדיוק אתם מקבלים תמורת הכסף שלהם  כי זה יכול לבוא לידי ביטוי בכמות המגנטים שאתם מקבלים, איכות הצילום, האם מדובר בצלם אחד או בצוות ועוד.

תמונות זוגיות  –  כדאי לבדוק ששירות המגנטים שאותו אתם מזמינים כולל כמה מגנטים מוגדלים  של החתן והכלה. השירות צריך להיות מיועד גם לטובתכם ולא אך ורק לטובת האורחים.

עיצוב – רצוי לקחת בחשבון את האופן בו המגנטים מעוצבים. ישנם צלמי מגנטים שלא דואגים לעיצוב יפה בעוד שאחרים מיפים באותם בצורה שמוסיפה המון. במקרים רבים אפשר לבקש מהצלם לשפר את עיצוב מראש.

הרחקה מקרני השמש –  כאשר אתם תולים את המגנטים בבית, הימנעו מלתלות אותם במקומות חשופים לשמש מכיוון שהם עלולים לדהות.