סרטון תדמיתי

איך לקדם חנות אינטרנט בעזרת סרטון תדמיתי?

בעולם שבו אנחנו חיים אין ספק שיש תחרות מאוד גדולה, כי בכל עסק שלא תנהלו ובכל חברה שלא תעבדו, יש עוד עסקים ועוד חברות.

בין אם אתם מנהלים חברת טלפונים גדולה ובין אם יש לכם עסק של סידורי פרחים לחתונות ואירועים אחרים, הרי תמיד יש עוד ועוד עסקים שדומים לכם, ולכם אתם חייבים למצוא את הדרך הטובה ביותר שבעזרתה תוכלו להתבלט.

הדרך הזאת היא על ידי הפקה של סרטי תדמית לעסק שלכם, כי סרטי תדמית יכולים לעזור משמעותית בקידום העסק ומוצריו. התרומה של סרטי התדמית היא גם בקידום האתר שלכם אונליין, גם בהצגת העסק בכל מיני ישיבות או מקומות חדשים וגם בריכוז המידע לגבי העסק שאותו אתם מנהלים.

אם ניקח למשל אתר כמו ארגמן חוויה בגן, חנות אונליין (לצד חנות פיזית) אשר מתרכזת בכל מה שקשור לציוד גן – רהיטים, גרילי גז, נדנדנות, מערכות ישיבה ועוד. סרטון תדמית יכול להעביר את המסר, אולי הרבה יותר טוב מעשרות תמונות ביחד. באמצעות הסרטון ניתן להתרשם הן ממוצרי האתר והן מדברים אחרים, שניתן לקרוא "בין השורות", למשל – מידת השירותיות של העסק, אסתטיקה, דגשים על הפרטים הקטנים ועוד.

כמה זה עולה?

סרטון תדמית אינו דבר יקר במיוחד. עלות הפקת הסרטון יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים (לרוב התוצאה לא תהיה מקצועית) לבין כמה אלפי שקלים בודדים וגם יותר – תלוי בגורמים כמו:

  • הלוקיישן בו צולם הסרטון וכמה צלמים וציוד זה דורש.
  • כמות שחקנים
  • כתיבת תסריט
  • האם מדובר בסרטון מצולם או אנימציה? (אנימציה דורשת זמן עבודה הרבה יותר ארוך ולכן יקרה יותר)
  • מורכבות העריכה
  • ועוד…

סרטון תדמיתי
בשורה התחתונה

בשורה התחתונה, סרטון תדמית מטרתו לקדם את העסק – בין אם בכותלי האתר ובין אם מחוצה לו (אפשר גם וגם כמובן). מדובר באמצעי פרסום לכל דבר אך כזה שההוצאה עליו היא חד פעמית. היתרונות הוא שניתן לשלב סרטי תדמית בהמון פלטפורמות שונות על מנת למקסם את החשיפה שלו בפני קהל יעד רלוונטי – באתר, ביוטיוב ואתרי שיתוף נוספים, בפייסבוק וברשתות חברתיות, במאמרים אורחים המקשרים לאתר ועוד.

בהצלחה!