חתונה בתמונה

חתונה בתמונה: כך תתעדי את החתונה בתמונות

מאורסת? מזל טוב! שלבי תכנון החתונה עשויים להיות לא פשוטים, אבל אם יש משהו שאסור להתפשר עליו, הוא תיעוד האירוע. כיצד תתעדי את החתונה באופן ייחודי? אספנו כמה טיפים חשובים.

לתעד את התהליך

תיעוד החתונה אינו מסתכם רק בתיעוד של האירוע עצמו אלא בתיעוד כל האירועים הנלווים ותהליך הארגון, מה שיותיר זיכרונות הרבה יותר אותנטיים. גם כאשר את הולכת למקווה במקום מגורייך, דאגי שאחת מבנות המשפחה תהיה מצוידת במצלמה איכותית, ולו כדי שתצלם את הרגע שבו את יוצאת מהמקווה עם החלוק הלבן, בעוד שהאורחות ממטירות עלייך סוכריות רבות.

עוד נמליץ לתעד את כל תהליך הארגון, בייחוד אם מדובר בחתונת DIY, שכן כדאי לתעד את רגעי הכנת החופה, יצירת מרכזי השולחן וכו'.

צילומי זוגיות

בין אם בחרת להתחתן ביום שישי, ובין אם במהלך השבוע, מוטב לדאוג לצילומי זוגיות שיצולמו לפני החתונה. יום החתונה הוא מאוד מרגש ומלחיץ, ומוטב לצלם את כל התמונות הייחודיות עליהן תמיד חלמת במועד מוקדם יותר, ולו כדי שתוכלי לנסוע למקומות מרהיבים במיוחד.

תיעוד האירוע עצמו

תיעוד החתונה מתחיל עוד בשעות הבוקר, כשהכלה מתארגנת לקראת האירוע. נסי לתעד את היום גם באופן אותנטי ולא בהכרח רק ברמה המקצועית. יתרה מזאת, מומלץ לרכוש מראש מצלמות חד פעמיות, אותן יש לחלק לאורחים ולאפשר להם לצלם את האירוע מזווית הראיה שלהם. בתום החתונה, בקשי מכל האורחים להחזיר את המצלמות, וכך תוכלי לגלות מגוון רחב של תמונות אותנטיות מהחתונה שלך. נשמע מיוחד לא? ובכן, זו באמת מזכרת מאוד מרגשת, רק כמובן יש להקפיד לוודא שכל המצלמות חוזרות אליך בתום האירוע.

אופציה נוספת היא להעמיד שלט בכניסה לחתונה, ולבקש מהאורחים לצלם תמונות, להעלות לרשתות החברתיות ולתייג את התמונות הללו בהאשתאג ייחודי שתבחרי. כך, תוכלי לצפות בכל התמונות לאחר האירוע.

 

יש לא מעט דרכים מקוריות לתעד את החתונה, כך שכל זוג יכול לבחור את הדרכים האידיאליות ביותר בעבורו. חתונה היא אירוע מרגש במיוחד – תעדי אותו, וכמובן תהני מהתהליך. מזל טוב!