מצלמה קטנה

מקררים עם מצלמות: האם זה הדבר הבא?

מכירים את זה שאתם יוצאים לעשות סיבוב קניות ספונטני, או פתאום נזכרים באמצע הרחוב שאתם צריכים לקנות כמה דברים אבל לא יודעים בדיוק מה?אז הדבר הבא בעולם המקררים הולך להיות, תחזיקו חזק: מקררים על מצלמה. איך זה בדיקו יעבוד?

מדובר מקרר שבו מותקנת מצלמה אחת או יותר, שיודעות להסתנכן עם אפליקציה ייעודית של היצרן – למכשירים סלולריים או לטאבלטים, ולהציג את המקרר מבפנים בזמן אמת. נשמע מדהים לא?

הטכנולוגיה הזאת, למעשה מקלה הרבה על החיים בכל הקשור לקניות ספונטניות. אם למשל, אתה נמצא בעבודה ומתכנן להכין משהו לאחר מכן, אבל לא בדיוק זוכר אילו מצרכים יש במקרר נכון לעכשיו – באמצעות מקרר כזה ניתן יהיה לדעת די בקלות, אילו מצרכים נמצאים במקרר ומה צריך לקנות על מנת להשלים את הרכיבים למתכון.

זה עוד לא הכל – בעתיד, הכיוון הולך לטכנולוגיה של מצלמה שתדע לזהות אילו מוצרים יש אצלנו במקרר (טכנולוגיה כזו קיימת כבר אבל בהקשרים אחרים), ולאפשר לנו להרכיב מתכונים שונים על בסיס המצרכים שיש לנו בבית.

בקיצור, מי שחשב שאין שום קשר בין צילום למקררים – שיחשוב שוב. אין ספק כי בעתיד הנראה לעין נראה מוצרים מאד מעניינים בתחום המקררים והמצלמות.

ובינתיים, תוכלו ליהנות ממקררים קטנים ואיכותיים לבית, למשרד, לרכב, או לכל מקום בו תצטרכו. בהצלחה!