עיצוב שפה גרפית

עיצוב שפה גרפית – איך עושים זאת נכון?

רבים אינם יודעים מהו עיצוב שפה גרפית ולכן הם לא שמים דגש עליה בעת בניית האתר. אי שימת לב לנושא זה יכול לגרום לנזק תדמיתי משמעותי. מאמר זה יסביר מהי השפה הגרפית באתר אינטרנט וחשיבות העיצוב הנכון של שפה זו.

 עיצוב שפה גרפית – על מה מדובר?

השפה הגרפית היא חלק בלתי נפרד של מיתוג העסק, המוצר או השירות אותו מעוניינים להציע לקהל הרחב. חשוב שהשפה הגרפית תאפיין ותייצג את אותו עסק ותהיה שותפה פעילה בבידול של העסק משאר העסקים בהם הוא מתחרה. בעת ההחלטה על עיצוב אתר אינטרנט, המעצב יחפש את אותם הדברים שמייחדים את החברה או המוצר אותו הם מעוניינים לשווק באתר. המעצב יעבור על התכונות של המוצר, המאפיינים שלו, היתרונות/תועלות שלו ועוד. באמצעות דימויים שונים, צבעים ואסוציאציות תתקבל השפה הגרפית.

חשוב לדעת- לוגו ושפה

יש לקחת בחשבון ששני הדברים החשובים ביותר בעת תהליך מיתוגו של עסק או מוצר באינטרנט הם הלוגו של החברה והשפה הגרפית המאפיינת אותה. לאחר יצירת הלוגו על ידי מעצב מומחה בתחום, מגיעים לתורה של עיצוב שפה גרפית לאתר האינטרנט. המטרה של השפה הגרפית היא לעצב את התדמית המיוחדת והמרשימה של החברה באתר האינטרנט, רושם מסוים לגבי מוצרים או שירותים מסוימים של החברה, בידול של החברה משאר המתחרות שלה וכמובן תעביר את אותו מסר או מסרים אותה מעוניינת החברה להעביר וזאת על ידי צורות וצבעים מסוימים.

לסיכום, עיצוב שפה גרפית הוא אחד מכללי הבסיס החשובים ביותר לכל חברה שמעוניינת באתר אינטרנט תדמיתי שימתג אותה ואת מוצריה. השפה הגרפית היא השפה הייחודית של אותה חברה ואין דומה לה והיא זו שמאפשרת יצירת רושם, מיתוג והצלחה של החברה.

למידע נוסף – היכנסו לאתר של סטודיו אבועגלה

הסטודיו מתמחה בהפקת סרטוני אנימציה לעסקים ולפרטיים, וכן בשירוית עיצוב גרפי