קורס עיצוב גרפי בחיפה

קורס עיצוב גרפי בחיפה והצפון

גרים בחיפה ורוצים ללמוד להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים? בכתבה זו תוכלו לקבל פרטים רחבים על עולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו, נתחיל בהסבר בין עולם העיצוב גרפי לבין הגרפיקה הממוחשבת, ההבדלים הם גדולים למרות שנהוג לשייך את העיצוב הגרפי לגרפיקה הממוחשבת, עיצוב גרפי הוא נושא רחב המדבר על חוקי העיצוב החל מבניית קונספט עיצובי כיצד לשייך אלמנטים גרפיים לאלמנטים אחרים כדי להעביר מסרים, העיצוב גרפי מגיע לצופים דרך צבעים כובשי לב או תמונות שעברו עיבוד גרפי, הגרפיקה ממוחשבת הם כלי העבודה של המעצבים הגרפיים והם התוכנות הגרפיות לרוב של חברת אדובי המפורסמת וידידותית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים. כיום תוכלו ללמוד אחד על אחד בסטודיו סול ללימודי עיצוב גרפי לתעודה בחיפה, ואם אתם רחוקים מהעיר חיפה כמובן שתוכלו ללמוד אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות אליכם למחשב.

 

במה אפשר לעבוד עם עיצוב גרפי בחיפה והצפון

חיפה בירת ההייטק באזור מת"מ וסביבתה סובלת ממחסור עצום במעצבים גרפיים. נוכל לראות את זה על ידי המעצבים שמגיעים לעיר ברכבות לתעשיית ההייטק מערים אחרות. אם בעבר היה נהוג לעבוד בתחום זה אך ורק בעולם הדפוס היום כל החוקים השתנו, ענף ההייטק שנכנס בחוזקה בעשור האחרון הפך את כל השוק בעיצוב גרפי וכיום רוב הבוגרים של מסלולי לימוד בתחום עיצוב גרפי עובדים בהייטק אין ספק שהסכומים שהמעצבים הגרפיים מקבלים הם גבוהים יותר לעומת ענף הדפוס, בתחום ההייטק תוכלו לראות מעצבי גרפיקה לתחום האפליקציות, עיצוב לאתרי אינטרנט ושיווק חברות ועסקים ברשתות החברתיות. המחסור בענף הדפוס מורגש מאוד ונוכל לראות נציגים של בתי דפוס אשר מגיעים לבתי ספר לגרפיקה ומחתימים מעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים לעבוד בדפוס, השכר בתחום הדפוס עולה היום בצורה עקבית והמעצבים הגרפיים נעשו מחוזרים בתחום הזה.

שיווק עסקים באמצעות גרפיקה ועיצוב

כיום בעלי עסקים חשופים לעוד אפשרויות פרסום, אם בעבר הייתה העיתונות והדפוס שולט בתחום הפרסום היום כל אחד יכול לשווק את העסק שלו בעלויות נמוכות מאוד בכל הרשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט שמאפשרים זאת. ענף הדפוס עדיין לא נכחד וחי וקיים  ועדיין צריכים כוח אדם שייתן מענה בתחום הדפוס החל מהוצאות לאור, עיתונות, קטלוגים ומגזינים. תחום העיצוב גרפי עבר להיות יותר כללי ונוכל לראות ענפים שלמים שעובדים לישראל ועובדים גם מחוץ לגבולות המדינה, עיצוב גרפי נחשב למקצוע העתיק ביותר בעולם ונוכל לראות את ההתפתחות של התחום לאורך כל השנים בחידושים ובטרנדים חדשים שצצים מידי שנה. תחום האיור הדיגיטלי תופס תאוצה בשימוש של התוכנות הגרפיות במיוחד תוכנת האילוסטרייטור שמאפשרת לציירים לצייר בקלות בתוכנה לציור מספר אחד.

מה קורה לאחר הלימודים בעיצוב גרפי?

כיום מה שמעניין לקוחות זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם בעיצוב גרפי נראה, תעודות כבר לא מעניינות אף אחד, זה לא משנה מאיזה מקום השגתם תעודה או שלא למדתם בכלל, אם יש לכם תיק עבודות מקצועי בתחום הזה יחטפו אתכם לעבודה, יש מעצבים תותחים בשוק שסחפו איתם מאות לקוחות אך ורק בגלל התיק העבודות שלכם שכבש אותם, בתיק העבודות נוכל לראות עבודות בתחום הפרסום וקידום מכירות עם צבעים נכונים והתאמה לקהל היעד, עיצובי לוגו עם צבעים נכונים שעברו את תורת הצבעים והמשמעויות אשר נלמדת במסלול לימודי עיצוב גרפי, קומפוזיציה ואיור גרפי. ציור לעסקים נחשב לאחד התחומים החמים בשנים האחרונות ונושא הציור נכתב לטרנדים החדשים בעיצוב לשנת 2018-2019 , כיום נוכל לראות יותר ויותר לוגואים שנעשו על ידי ציור דיגיטלי או פרסומות עם תמונות בשילוב ציור דיגיטלי, במסלול לימודי עיצוב בחיפה תלמדו את כל התוכנות הרלוונטיות בתחום החל מלימודי עיצוב בתוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין, לכל תוכנה יש תפקיד אחר בתחום העיצוב גרפי והמעצבים יעבדו עם 3 התוכנות כדי להשלים את העיצוב שיהיה מוכר, נקי ומקצועי.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים ועם ניסיון

משכורות בעיצוב גרפי כמעט שוות ערך למשכורות בהייטק, מעצבים גרפיים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של 9000 ש"ח וכל זה לאחר קורס של 10 חודשי לימוד עד שנה, מעצבים מקצועיים יותר עם ניסיון בתחום יכולים להרוויח הרבה יותר, כיום מרבית המעצבים הגרפיים פונים לשוק החופשי ופותחים סטודיואים פרטיים ועובדים כפרילנסרים לעולם הדפוס ולעולם ההייטק יחדיו, אם זורם בדמכם האהבה לעולם האמנות הדיגיטלית תחום העיצוב הגרפי בהחלט  יכול להיות בשבילכם, תחום מפרנס פותח אפיקים עם אפשרויות קידום עצומות בתחום זה.