מדבקות לרכבים

מדבקות לרכבים

צי הרכבים שלכם נוסע לסטנדרטים חדשים:
הדפסת מדבקות לרכב בדפוס הנצחון

כשאוטו פוגש מוטו: מדבקות לרכבים
האמת, גם תחום הדפוס העלה מהירות בשנים האחרונות: היום אפשר לגלות שיש לא מעט חידושים טכנולוגיים מהשנים האחרונות שמשפיעים על עולם הנייר והדיו, ופתאום דווקא במקום שנמצא מחוץ למסך הקטן שלנו קורים דברים חדשניים , יפים, קורצים ומפתיעים: אז בואו נדבר על הדפסת מדבקות לרכבים, כי יש לנו כמה דברים חשובים לחדש לכם על זה.
מדבקות לרכבים

זה עמיד ועוד איך

שמש, גשם, סופות חול, ברד, שלג, חניות תחת פיקוסים: לא משנה אילו אתגרים אקולוגיים הרכבים שלכם עומדים לעבור: המדבקות שמודפסות כיום בבתי הדפוס המתקדמים מנצחות גם את מזגי האוויר הכבדים ביותר ולאורך זמן. ואם כבר הזכרנו נצחונות אז זה הזמן לציין מי בית הפדפוס שמוביל את הסטנדרטים המקצועניים בתחום בתל אביב: דפוס הנצחון.

מה קורה כשרגב פוגש מדבקה?
יש כל מיני סוגים של מדבקות, אבל כאן אנחנו מדבירם על מדבקת לוגו לרכב שהיא בעצם מדבקת רשת. מדבקות הרשת הן מדבקות שמעבר לחלקים הצבעוניים בבהן משקפות את הצד שמאחורי
ומעבר ללוגו היפה של החברה שלכם, לא פוגעות במראה האסתטי היפה של הרכב..

למה להדפיס מדבקות לרכב עם דפוס הנצחון?
התשובה היא, כי זה המקום הנכון שבו עושים את העבודה באופן מקצועי וחיוני בהתאם לדרישות שלכם. לבית הדפוס אשר מחזיק בחמישים שנות נסיון יש את הכלים לתת לכם מענה לא רק בהיבט של ציוד טכנולוגי עוצמתי שמדפיס מהיום להיום מדבקות רשת לרכבים בדיוק בצבעוניות המדוייקת, אלא  את הצוות המקצועי שיודע לכוון ולייעץ לכל לקוח כיצד לבצע הזמנה שתתאים לצרכיו השונים.

רוצים עוד כמה דוגמאות להדפסת מדבקות?
מה עוד עושים בדפוס הנצחון הזה?
הכל: הדפסת קלסרים מכלח הסוגים, הדפסת מדבקות שקופות, הדפסת מדבקות צורניות, מדבקות ויניל, מדבקות מתפוררות, מדבקות בלתי ניתנות להסרה, מדבקות  להסרה שלא משאירות סימן, מחברות פוסטרים כרטיסי ביקור מיוחדים ועוד ועוד.

למה שאדביק מדבקה על הרכב כאני בכלל על אופניים?
הדפסת מדבקות רכב עושה את ההבדל בין אוטו פשוט לממותג. אם היית בעל חברה שמחלקת מכוניות יוקרתיות לעובדיה השמנמנים היית מבין. עד אז, אתה יכול פשוט להדפיס מדבקות לרכבי ולהדביק אותם על רכבים שאינם שלך. זה בוודאי ישמח את ציבור הנהגים לגלות שפתאום יש להםם רכב ממותג.

מיתוג רכבים – מה אומרים הרכבים של החברות היוקרתיות?
ה חלק מהעוצמה של צי הרכבים של כל ארגון שמכבד את עצמו. אם תשאלו את יורם קפיטל וניק הוא יאמר לכם שהדפסת מדבקות לרכב היא אחד הכלים שהופכים את הצי לכזה שיש בו גאווה, כוונה ואיכויות מקצועיות בלתי מתפשרות.

למדבקות ממותגות לרכבים פנו אל דפוס הנצחון 03-6290527