אסף חילו צילום

כפר סבא היא עיר השוכנת במרכז הארץ, בצמוד לקו הירוק. העיר נוסדה בשנת 1878 על ידי חלוצים מגרמניה ואוסטריה. היא נקראה על שם העיירה המקראית העתיקה כפר סבא. בתחילת המאה ה-20 היא הפכה למרכז של התנועה הציונית, וחיו בה אישים פוליטיים חשובים רבים.

כפר סבא מפורסמת באתריה ההיסטוריים הרבים, ביניהם הגן הלאומי כפר סבא והאתר הארכיאולוגי תל קדש. העיר הוכרה כאחת משמורות הטבע החשובות בישראל ומושכת אליה מבקרים רבים מדי שנה.

מיקומה הציורי של כפר סבא הופך אותה למקום מושלם לביקור וצילום. יש הרבה מקומות שאפשר לצלם באזור, כמו בבית הכנסת הישן או בטירה ההיסטורית.

בנוסף ליופי הטבעי שלה, כפר סבא היא ביתם של כמה מוזיאונים וגלריות מעניינים. מוזיאון ניצנים לאמנות מכיל אוספים מלפני למעלה מ-100 שנה שרלוונטיים עד היום.

בכפר סבא ישנם אולפני צילום רבים ושונים המציעים מגוון שירותים כמו צילום חתונות וצילום פורטרטים.

כמו כן פזורות ברחבי העיר מספר גלריות לאמנות המציגות יצירות של אמנים ישראלים כמו יהודה פנר ועדי נס, בין היתר. שם בולט נוסף בתחום הצילום הוא אסף חילו כפר סבא.

גלריות תמונות הן דרך מצוינת ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של כפר סבא, כמו גם לראות מה יש לה להציע. מרכז הצילום של העיר הוא מקום מדהים שבו אנשים יכולים ללמוד איך לצלם תמונות טובות יותר, או אפילו פשוט להירגע בזמן שהם צופים באחרים מצלמים.

אסף חילו כפר סבא הוא צלם מקצועי המתגורר בכפר סבא כבר למעלה מעשור. הוא אזרח ישראלי ועובד כצלם עצמאי וכן מלמד צילום לילדים. הוא הוצג בפרסומים שונים וזכה בפרסים כגון פרס Photo Press World.

אסף חילו כפר סבא הוא צלם מקצועי המתגורר בכפר סבא כבר למעלה מעשור. הוא אזרח ישראלי ועובד כצלם עצמאי וכן מלמד צילום לילדים.