תמונות לרכישה באינטרנט – איך לצאת ללא נזק כספי

תמונות יפות מלוות את אלבומי חיינו. תמונות מרהיבות יכולות לקשט את קירות ביתנו. אבל הפעם, כאשר אנו מדברים על מאגרי תמונות באינטרנט, אנו מכוונים לדבר אחר לגמרי. בהקמת אתר, בהשקת בלוג, בפרסום פוסטים, סביר להניח שתרצו להוסיף צבע עבור הגולשים. תמונות יפות וצבעוניות בהחלט הופכות את הסביבה הדיגיטלית ליפה יותר, אך זה לא סיבה לשלם על כך כסף רב. בשורות הבאות נסביר איך אפשר להזמין תמונות לרכישה באינטרנט, אך בלי לצאת עם נזק כספי. 

תמונות בחינם? יש כזה דבר 

באינטרנט יש די הרבה מאגרי תמונות מומלצים, שנקראים גם "בנק תמונות". המאגרים הללו מכילים מספר עצום של תמונות ולפעמים גם איורים וגרפיקה, אך לא כולם מציעים את אותן התמונות, באותם המחירים. חלק מהמאגרים מציעים אך ורק תמונות בתשלום. חלקם מציעים בעיקר תמונות בתשלום אך גם מבחר מצומצם יחסית של תמונות בחינם. ויש, תאמינו או לא אך זו עובדה, מאגרים שהם חינמיים לחלוטין. כלומר בתנאי השימוש הם מציינים במפורש שמותר להשתמש ולהוריד תמונות ללא עלות. לעיתים המשתמש נדרש לציין את מקור התמונה או לתת קרדיט לצלם או לאמן. 

איך להוזיל תמונות מקצועיות ושוות 

יש הרבה יותר תמונות לרכישה באינטרנט, לעומת תמונות חינמיות, בדקו את המבחר באתר הירוקה מימד. יתכן מאוד שתגלו כי התמונה או התמונות הרצויות נמכרים בכסף. הבשורות הן שלא חייבים לצאת בנזק כספי ואפשר להוזיל את ההוצאה. למשל, אם אתם צריכים כמות רבה וקבועה של תמונות לאתר שלכם או לבלוג שלכם או לכל מטרה אחרת, תוכלו להצטרף לתוכנית עבור מנויים. עבור תשלום ידוע מראש, תקבלו גישה לכמות רבה של תמונות. אפשרות אחרת היא לקנות מראש כמות של קרדיט למימוש. תמורת הסכום הזה תוכלו להשיג כמה וכמה תמונות בפחות כסף.