סרטון אנימציה לעסק

סרטוני תדמית אלו סרטונים שהמטרה שלהם היא להעביר מסר מסוים לגולשים, להציג להם את החברה או חלק ממנה וכמובן להציג גם מוצרים/שירותים שבהם העסק מתמחה או היתרונות של העסק. תלוי מהי המטרה של הסרטון המופק כמובן ובמה בעל הסרטון רוצה להתמקד. סרטוני תדמית יכולים להיות מסוגים שונים כאשר לרוב סרטון אנימציה לעסק יהיה המומלץ ביותר.

אחד הכלים החשובים ביותר לשדרוג דף המכירות שלכם:

את הסרטונים נוכל לשתול בפלטפורמות שונות ובתשתיות שונות בהן אנו משווקים את העסק או המוצרים שלנו כאשר אלה יהיו הנפוצים ביותר:

  • סרטון לדפי נחיתה – דפי נחיתה מיועדים למטרה אחת בדרך כלל: אם זה למכור מוצר/שירות מסוים, לשווק אירוע מסוים או לגרום לאנשים להירשם לתפוצה, להוריד מוצר דיגיטלי או לקנות משהו. סרטון אנימציה לעסק בדף הנחיתה יכול לשפר משמעותית את הביצועים של דף הנחיתה, במיוחד מכיוון שאין בו הרבה תוכן בדרך כלל וזמן בניית האמון מול הלקוח הוא קצר מאוד וחשוב להשתמש בכלים החזקים ביותר לעשות זאת.
  • סרטון לעמודי מוצר – לקוח שמגיע לעמוד מוצר באתר שלכם, בין אם על ידי גלישה בקטגוריות ובחיפוש באתר עצמו, דרך מנוע החיפוש של גוגל או מקמפיין ממומן כלשהו, יהיה לרוב בשל יותר רגשית לבצע רכישה. עם זאת הוא יחפש מידע אודות המוצר או דחיפה קטנה שתניע אותו לפעולה. סרטון שכזה יכול לשפר משמעותית את הסיכוי למכירה.
  • סרטון לקמפיין ממומן – אפשרות נוספת היא כמובן להוסיף את הסרטון לקמפיין ממומן ברשתות החברתיות מה שעשוי לשפר את אחוזי הלחיצה על המודעות.

לסיכום; סרטון אנימציה לעסק יכול לשפר את ביצועי הקמפיינים שלכם משמעותית אם רק יופק בצורה מקצועית ונכונה. פנו אל חברה להפקת סרטוני אנימציה לעסקים כבר היום ושפרו משמעותית את הביצועים בקמפיין השיווקי שלכם.