קידום תכשיטים בוידאו

קידום תכשיטים בעזרת וידאו

היום נדבר על קייס סטאדי נוסף – והפעם האתר By Nature Jewellery, אתר הישראלי הפונה לחו"ל ומשווק תכשיטים בעבודת יד איכותית לאנשים בחו"ל חובבי ישראל וחובבי תכשיטים בכלל.

אחד מבעלי האתר הוא גם צלם ובמאי במקצועו ולכן כשרונו בא לידי ביטוי גם במאמצי השיווק לאתר כמו שניתן לראות בסרטונים הבאים:

 

 

 

קצת מידע על תכשיטים בעבודת יד

תכשיטים הם תמיד אופציה כאשר מחפשים מתנה מיוחדת. בעבר תכשיטים נחשבו למתנה עבור נשים אך היום ישנם גברים רבים אשר עונדים תכשיטים. תכשיטים מתאימים למתנה עבור אירועים שונים בחיים והיופי שלהם הוא שניתן תמיד לחרוט גם איזו הקדשה אישית. בשונה ממתנו אחרות, תכשיטים הם מוצר אשר תמיד יש לו ערך. בעוד מוצרים אחרים מאבדים בסופו של דבר מערכם, תכשיטים שומרים על ערכם ובמקרים מסוימים ערכם עוד יכול לעלות.

היכנסו לאתר:

https://www.bn-jewellery.com/

תכשיטים באים כל כך הרבה צורות, צבעים, גדלים, סגנונות וחומרים כך שתמיד ישנם תכשיטים מקוריים וניתן למצוא מתנה ייחודית ולא משהו שתראו אצל כולם. תכשיטים הם הבחירה שלי, ושל רבים אחרים, המחפשים מתנות. ואם כבר תכשיטים אז אני מעדיף תכשיטים ישראלים בעובדת יד.

תכשיטים בעבודת יד הם תמיד מועדפים, הם האותנטיים ביותר ואין שום תכשיט הזהה להם במאת האחוזים. בישראל ניתן למצוא מעצבים רבים המציעים תכשיטים בעבודת יד. אין כמו התכשיטים אשר מקורם בצורפים ישראלים, הם משקפים את האומנות הישראלית האותנטית. ניתן לומר על יצירתם שהיא פרי הארץ הזו. מסיבה זו רבים מגלים בהם עניין כאשר הם רוצים לרכוש מתנה ישראל לחברים ומכרים בחו"ל ואפילו לישראלים אשר יוצאים לחו"ל לתקופות ארוכות. אמנם לא חסרות מזכרות מישראל אבל תכשיט פרי יצירה ישראלית הוא הרבה יותר שימושי ועמיד מאשר ספל שעליו כתוב ישראל. תכשיט ישראלי בעבודת יד הוא משהו שניתן לענוד על הצוואר וליהנות מכמה דברים בו זמנית :

יופיו של התכשיט – תכשיטים הם אלמנט קישוטי המוסיף להופעה שלנו. לצד בגדים, איפור ואביזרים שונים אנו עונדים גם תכשיטים בסגנונות שונים.

החיבור האישי למי שאוהבים – כאשר אנו מקבלים תכשיט במתנה מאדם האהוב התכשיט מסמל את הקשר שלנו איתו. כאשר אנו עונדים את התכשיט אנו מרגישים את הקשר המיוחד עם האדם היקר שהעניק לנו את התכשיט במתנה.

החיבור לישראל – כאשר התכשיטים הם פרי יצירה של צורפים ישראלים אנו משמרים את הקשר לישראל. זוהי יכולה להיות מתנה ומזכרת מעולה מישראל.

ישנם סוגים שונים של תכשיטים, דבר ההופך אותם למתאימים עבור כמעט כל אדם ואירוע. ישנן טבעות, עדליונים, שרשראות, צמידים ועגילים וכולם פרי צורפים ישראלים.

לעוד מידע באנגלית על האתר By Nature Jewellery. לצפייה בעבודות היכנסו לאתר Behance.net