אביזרי שיער לילדות – מקרה בוחן של שימוש בתמונות לקידום מוצרים

אם עדיין לא שמעתם על קיוטי פאי, החנות המקסימה שכובשת את הרשת, אז הגיע הזמן.

קיוטי פאי (Cutie Pie) זה למעשה אתר, חנות וירטואלית, יוזמה של אמא ישראלית צעירה, המייצרת בעצמה בעבודת יד ומחומרי גלם משובחים, סרטים ואביזרי שיער לילדות ותינוקות. הילדה של האמא, אמה שמה, היא למעשה הכוכבת שמובילה את ליין המוצרים באתר. ניתן לראות מספר דוגמאות:

מידע על אביזרי החנות

כל ילדה רוצה להרגיש מיוחדת, יפה, ונסיכה בדרכה שלה, בדומה לאגדות ולסיפורים אותם היא שומעת עוד מגיל קטן. קיימות דרכים רבות בהן ילדה תוכל להרגיש מיוחדת, בין אם מדובר בשמלה חדשה ויפה או אביזר נחמד איתו תוכל להסתובב. אחת הדרכים החמודות ביותר לגרום לילדה להרגיש יפה ומיוחדת הנה באמצעות אביזרי שיער לילדות. הרי לפניכם כמה מהם.

סיכות

סיכות הנן אביזר לתפיסת השיער. הסיכות הנפוצות ביותר לצורך הפעולה הינן סיכות שחורות פשוטות, המשמשות לצורך תפיסת קצוות סוררות של השיער, שלא ניתן לתפוס אותן באמצעות תסרוקת הקוקו או הצמה. חשוב לזכור כי מעבר לשימוש בסיכות כאביזר לתפיסת השיער, הן גם יכולות לשמש כקישוט יפה לראש, בתנאי שהן מעוצבות בצבעים ובצורות יפות, כמובן. כיום, קיימות סיכות רבות, בעיצובים שונים ובצורות שונות, אותן ניתן לשים בקלות על השיער, מבלי שהן יכבידו עליו או ימשכו אותו. כך, למשל, קיימות סיכות עליהן מודבקים פרחים, פרפרים וכדומה, או לחילופין – סיכות העשויות בצורות שונות (למשל: כוכבים, משולשים וכדומה). אלה יסייעו לשדרג את ההופעה של ילדתכן פלאים, עניין שיגרום לה להרגיש מיוחדת ויפה.

גומיות מעוצבות

גם גומיות, בדומה לסיכות, הנן אביזר מצוין לצורך תפיסת השיער. הייחודיות של גומיות מעוצבות טמון בכך שלא נדרשות פעולות מורכבות לצורך הפיכת התסרוקת למיוחדת – הגומיה היא זו העושה את מירב העבודה. כך, למשל, ניתן לאסוף את שיער הילדה בתסרוקת של צמה, ולסיים אותה עם קשירת גומיה מיוחדת בקצה הצמה. גומיות כאלה יכולות להיות גומיות עליהן מודבק פרח גדול ויפה, פרפר מנצנץ וכדומה. גומיה כזו תסייע בהפיכת התסרוקת הפשוטה לתסרוקת מהממת ביופיה, כזו שנראה כאילו הושקע זמן רב לצורך הכנתה. עניין זה עשוי לחסוך לכם זמן רב בבוקר, כאשר אתם מכינים את הילדה לקראת הגן או הלימודים בבית הספר.

קשתות

בשוק אביזרי השיער קיים מגוון רחב של קשתות – חלקן קשות, חלקן רכות. מטרתן העיקרי של הקשתות, מעבר לסילוק השיער מהפנים, הינו לקשט את השיער. לרוב, השימוש בקשתות מעוצבות ייעשה בעיקר באירועים, בהם הילדה יכולה אף לשמש כשושבינה. השימוש בקשתות הינו פשוט מאוד: כל שיש לעשות הוא לעצב את שיער הילדה בהתאם לרצונכם (או לרצונה), ואז להניח את הקשת במרכז הראש כך שהיא תוסיף טאצ' מיוחדת לתסרוקת. את הקשתות ניתן להשיג בעיצובים משתנים, כך למשל ניתן לבחור בקשתות רכות או קשות הצבועות בצבעים שונים ועליהן יש פרחים, פרפרים, נצנצים וכדומה.