אפליקציית פורטרט

אפליקציות ציור פורטרט שיהפכו אתכם למונה ליזה

הידעתם כי הסלפי הראשון צולם על ידי אחד שקוראים אותו רוברט קורניליוס? זה קרה אי שם בשנת 1839, הרבה אחרי שציירים החלו באמצעות רישום בעיפרון לצייר דיוקנאות של אנשים עשירים או נשים עירומות, והרבה פחות לפני שמכונות הפוטו רצח הוצבו בכל אבן פינה בעולם לטובת זוגות אוהבים או אנשים שנאלצו לצלם את עצמם לדרכון או לתעודת הזהות.

היום הסלפי שולט ביד רמה בעולמנו, עד כדי כך שמוט סלפי הוא אחד מעשרת המוצרים הנמכרים ביותר באתרי המכירות ברשת. אבל אנשים רבים לא מסתפקים רק בצילום הסלפי המושלם, זה שנאמן ככל הניתן למציאות החייכנית והמזויפת להחריד שהם מנסים לשדר בעת הפצתו ברשת החברתיות.

אנשים רוצים שהסלפי שלהם יהיה אמנותי, יצירתי, וייראה ממש כמו ציור פורטרט, משל אמן בעל שם הנציח אותם ברגע נדיר ומיוחד באמצעות רישום בעיפרון או באמצעות צבעי פחם רכים. העניין הוא, שלרובנו אין תקציב לפנות לאמן כזה, או שאין לנו אפילו חבר טוב שיודע לצייר ממש טוב ושיש לו יום פנוי להקדיש לטובת העניין. מזל שיש שפע של אפליקציות שיכולות להפוך התמונה שלנו אל ציור פורטרט שלא היה מבייש אף אמן!

הנה כמה המלצות מעולות לחובבי הצילום שביניכם, שיעשו ניסים ונפלאות לסלפי הכי פשוט בעולם:
MomentCam: עשיתם סלפי? מישהו אחר צילם את זיו פניכם? מרוצים מהצילום? רוצים להיות עוד יותר מרוצים ומגניבים? יופי, הנה אפליקציה חינמית שתהפוך אתכם לקריקטורה ציורית מהממת וקומית. כל מה שצריך לעשות הוא להצטלם ולבחור את סוג הקריקטורה שתרצו להשתחל לתוכה בצורה אמינה וטבעית ככל הניתן. יש מבחר של עשרות אופציות, וכדאי להתאים את הקריקטורה לשיער שלכם, שיער פנים, גבות, משקפיים או מאפיינים אחרים כדי שהקריקטורה באמת תצא לכם מוצלחת. התוצאה לא נופלת מזו של צייר רחוב שהיה מצייר אתכם. האפליקציה זמינה גם באנדרואיד וגם באייפון. לכו להוריד אותה!

 

Fiverr Face: מדובר באפליקציה ישראלית כחול לבן שלוקחת את תמונת הסלפי שלכם ועושה ממנה פורטרט מושקע ביותר. ההבדל בין התוכנה הזו לבין כל התוכנות האחרות שיש רבות מהן באפסטור הוא שתוכלו לאחר מכן לבצע הזמנה ולקבל את הפורטרט כציור שהוכן במיוחד בשבילכם, כן כן, בעולם הפיזי.

במהלך השיטוט באפליקציה תעלו את התמונה שלכם ותבחרו איזה עיצוב וסגנון הכי מתאים לכם, יש המון כאלה, אז קשה לבחור.  אתה יכולים ממש להזמין את הפורטרט או פשוט לשמור את התמונה ולהעלות אותה לפייסבוק כדי להגניב את כולם גם. האפליקציה ניתנת להורדה כרגע באייפון. אנחנו מקווים שהיא תגיע גם לאנדרואיד בקרוב כי היא ממש מהממת.

 

אתם עוד כאן? לכו לצייר לכם סלפי תיכף ומיד בפקודה!