סרטון תדמית לחברת נסיעות – שירן הסעות

מהם הדגשים כאשר רוצים לייצר סרטון תדמית לחברת הסעות – מן הסתם, הצגת הפורטפוליו של החברה (במקרה הזה – צי כלי רכב), יתרונות החברה ועוד.

קבלו סרטון תדמית של חברת "שירן נסיעות".

ואם אתם לא כל כך מכירים את התחום – הנה קצת מידע שיכול לעזור:

 3 סיבות לנסוע עם חברת הסעות

נסיעה לעבודה עם חברת הסעות הפכה לדבר מבוקש מאוד. הסיבה לכך נעוצה ביתרונות שיש לשימוש בחברת הסעות. היתרונות של השימוש בחברת הסעות תקפים הן מבחינת העובדים והן מבחינת ההנהלה, כלומר שניהם נהנים מהם; אלו הם יתרונות הנוגעים לנוחיות, יעילות, מוטיבציה, חיסכון וארגון.

סיבה ראשונה – עלות עבור המעסיק ועבור העובד

מקובל מאוד בקרב חברות רבות להשתתף בהוצאות הנסיעה של העובדים. לכל חברה יש את ההסדרים שלה, לעתים ישנם החזרי הוצאות רכב ולעתים כיסוי עלויות התחבורה הציבורית. תשלום עבור הסעת עובדים מאורגנת, היכולה להסיע אפילו עשרות עובדים בו זמנית, הוא הרבה יותר מתשלום עבור דלק או תשלום נסיעה פרטית לכל עובד. זוהי הוצאה מוכרת ומשתלמת עבור העסק. כמו כן מבחינת העסק תמיד משתלם יותר לעשות מיקור חוץ, כלומר לשכור שירות של חברת הסעות על פני רכישת רכב הסעות והעסקת נהג במשרה מלאה. גם מבחינתו של העובד יש כאן חיסכון, הרי גם אם המעסיק משתתף אתו בהוצאות הנסיעה, בואו נהיה כנים, הן אינן מכסות במלואן את העלות האמתית של הרכב. לרכב ישנן עלויות ביטוח ותחזוקה, שלא לדבר על בלאי וירידת ערך בשל קילומטראז' גבוה. הסעות לעבודה הן הפתרון המשתלם ביותר הן למעסיק והן לעובד.

הסיבה השנייה – נסיעה ברוגע

זה לא סוד שהנסיעה בכבישי ארצנו היא אינה תענוג והיא מלאה בפקקים ונהגים עצבניים. כאשר העובד מגיע לעבודה או חוזר הביתה הוא עייף ומותש מהנסיעה. לעומת זאת כאשר שוכרים חברת הסעות, הפקקים הם אותם פקקים, אך העובד יכול להתרווח בכיסא בנוחות ואפילו לנמנם. הנהג אחראי להביאו בבטחה לעבודה ובחזרה הביתה. כך המעסיק מקבל עובד רגוע אשר מוכן ליום העבודה וכך גם העובד נהנה מנסיעה ברוגע ומנוחה. דבר הבא לידי ביטוי בהרגשה האישית בבית.

הסיבה השלישית – גיבוש חברתי

גיבוש חברתי הוא דבר חשוב מאוד בקרב העובדים; יש לכך השלכות ישירות על העבודה והתפוקה בארגון. זה מגביר את שיתוף הפעולה ומסייע לארגון להשיג הצלחה כלכלית. נסיעה משותפת בהסעה לעבודה יוצרת הווי חברתי המגבש את העובדים. העובדים המבלים יחד בנסיעה ולא בעבודה יוצרים קשרים חברתיים המורגשים במהלך יום העבודה.

לנסיעה באמצעות חברת הסעות יש יתרונות נוספים כמו תרומה לאיכות הסביבה, נוחות ההגעה לאזורים ללא תחבורה ציבורית , נסיעה בטוחה יותר ועוד. אין זה מקרה שחברות רבות בוחרות בשירותי הסעות במיקור חוץ.