צילום דיור מוגן

סרטון תדמיתי של בית דיור מוגן – לב גנים

כמעט כל בכל תחום – אין טוב ממראה עיניים, וכאשר בוידאו עסקינן – נכון הדבר שבעתיים! בית דיור "לב גנים" אשר בשרון מאמינים גדולים בשימוש בוידאו, ועל כך תעיד הנוכחות שלהם ביוטיוב.

ניתן לראות את סרט התדמית ובו המנכ"ל, יוסי קפלן, מסביר על המקום:

עדיין לא השתכנעתם? המשיכו לקרוא (סביר להניח שרובכם עדיין לא בגיל, אבל היי – אפשר לשתף את המידע עם סבא או סבתא…)

3 סיבות בגללן כדאי לבחור בדיור יוקרתי

הוריכם הגיעו לגיל הזהב, גידלו אתכם, תמכו בכם, השקיעו את כל המאמצים כדי שלא יחסר לכם דבר, והנה הגיע הרגע בו הם מתקשים לבצע פעולות בסיסיות של היומיום. מקלחת היא כבר לא הפעולה הפשוטה ביותר, להתלבש לוקח קצת יותר זמן ולבשל כבר מזמן לא עומד על הפרק. הם מרגישים שהם לבד והפתרון הטוב והאיכותי ביותר יהיה לאפשר להם לעבור לבית מוגן המציע דיור מוגן יוקרתי לגיל הזהב. סביבה איתה הם יוכלו להזדהות, מגוון של פעילויות, חיים שלווים שקטים בהם בכל מצב יש מי שדואג להם, ששם בשבילם, בכל זמן או רגע נתון. קשה לדמיין כמה זה קשה להרגיש שאתה מכביד על מישהו ולרוב, בדיור מוגן יוקרתי התחושה הזו מתפוגגת.

 דיור מוגן יוקרתי – בזכות יחידות הדיור המושקעות

דיור מוגן יוקרתי מציע לדיירים שלו יחידות דיור משופצות, מחודשות המצויידות בכל האבזור הכי חדיש, ציוד שמסייע לבצע חלק מאותן פעולות בצורה עצמאית. היחידות עצמן מתכוננות תוך מחשבה מלאה לספק מרחב, אוויר ונוחות אופטימלית לאנשי גיל הזהב. השירותים והמקלחת גם הם משופצים ומצויידים בכל הציוד המותאם במטרה להקל על אותם דיירים לבצע פעולה זו. הפרוזדורים מוארים ורחבים, המעליות חדשות ומשוכללות, הכל במטרה ליצור סביבה מוארת, נקייה שתתן תחושה של בית אמיתי. על כל אביזר חשבו היטב – הריצוף, הרהיטים, המיטה והמזרון האיכותי, כולם מיוצרים מהחומרים הבטיחותיים והטובים ביותר.

דיור מוגן יוקרתי – בזכות הפעילות העשירה

כמה חשוב לקשישים שעוברים מביתם לדיור מוגן, להיות עסוקים ומועסקים בפעילויות שהם אוהבים במשך היום. החשש הזה להישאר לבד, חסר מעש יכול להוביל לתחושת דיכאון קשה, דבר שנמנע באופן טבעי תוך כדי המעבר וההסתגלות לדיור מוגן. דיור מוגן יוקרתי מציע לדייריו שלל של פעילויות מעשירות, שיעורי התעמלות, חדר כושר, יוגה, הרצאות מעניינות, ריפוי בעיסוק, סיורים, משחקי שולחן ועוד. הצוות המסור, האדיב והמקצועי דואג שכל דייר ירגיש בנוח ויעסיק את עצמו בפעילויות אליהן הוא הכי מחובר.

בדיור מוגן יוקרתי הבריאות לפני הכל…

אחד הדברים החשובים ביותר בגיל השלישי הוא נושא הבריאות. ככל שאנו מתבגרים צצות בעיות רפואיות שונות. לחץ דם, סוכר, כולסטרול, כאבי שרירים, כל אחד עם המסע שלו. דיור מוגן יוקרתי מציע לדייריו שירותים רפואיים סופר מקצועיים בשילוב של אחיות, רופאים, טיפולי פיזיותרפיה והכל בסבלנות, אדיבות והתאמה אישית לצרכים של כל דייר. בנוסף, חשוב לתחזק את הגוף במזון עשיר בויטמינים, מינרלים ושאר רכיבים תזונתיים איכותיים. לכן, הצוות בדיור מוגן יוקרתי מקפיד על הכנת מזון איכותי, דל בשומן, פחמימות פשוטות, סוכרים ועתיר בויטמינים, נוגדי חמצון ומינרלים המסייעים לאיזון המערכות השונות של הגוף.