סרטוני אנימציה

סרטוני אנימציה – נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן

אחד הכלים האטרקטיביים ביותר שעומדים לרשותנו לצורך קידום ושיווק העסק שלנו, מוצרים, שירותים או כל דבר אחר, הם סרטונים שאנחנו יכולים לייצר ולהפיץ אותם בפלטפורמות שונות. אנחנו יכולים להשתמש בסרטונים ברשתות חברתיות, אתרי אינטרנט, וכן אנחנו יכולים להציג אותם במסגרת ישיבות, פגישות, ערבי חברה ועוד.

על מנת שנוכל לקדם ולשווק את העסק שלנו בצורה נכונה או כל מוצר ושירות שאנחנו רוצים לקדם, אזי שעלינו לבחור את הדרך האטרקטיבית ביותר לעשות כך באמצעות סרטון תדמית. אין ספק, שאחת האפשרויות בה אנחנו יכולים להשתמש, זו האופציה של סרטוני אנימציה.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות שבוחרות להשתמש בסרטונים מסוג זה, מתוך הבנה שמדובר בסוג של סרטונים שמושך אליהם הרבה מאוד קהל, מושך הרבה מאוד עניין, הוא הרבה יותר ייחודי ומיוחד מאשר סרטון רגיל, כזה שמופיעים בו דמויות בשר ודם, גם אם מדובר באנשים מאוד מרשימים וייחודים.

על מנת לייצר סרטון אנימציה חכם, יעיל ונכון, אנחנו צריכים לשים לב למספר נקודות בסיס שיכולות לעזור לנו. בחלק הבא נתייחס אליהן.

נקודות ליצירת סרטון אנימציה איכותי

ראשית, אנחנו צריכים שהסרטון לא יהיה ארוך מדי. אנחנו צריכים לזכור שהקשב של הצופים הוא לא גבוה, בוודאי לא היום כשיש להם הרבה מאוד אפשרויות אחרות ליהנות מהן. מצד שני, הוא גם לא צריך להיות קצר מדי. הוא צריך להיות בזמן סביר, על מנת שיהיה ניתן להעביר את המסר בצורה מתומצתת.

שנית, הסרטון צריך להכיל תסריט ברור ופשוט. למרות שמדובר בסרטון אנימציה, עדיין אנחנו צריכים להתייחס אליו בשיא הרצינות, לבנות תסריט מתאים, כזה שיוכל לשרת את הרעיון שאנחנו רוצים לבטא ולהעביר.

שלישית, חשוב לייצר עוגנים מסוימים בסרטון. למשל, דמויות ייחודיות, סלוגנים מיוחדים, שיר קליט. דברים שקהל הצופים יזכור אותם זמן רב ויוכל להשתמש בהם בצורות שונות. כך, אנחנו נוכל להעביר את המסר שלנו בצורה הטובה ביותר.

ארבע, רצוי מאוד להשתמש בסרטון בפלטפורמות שונות בשביל שנוכל להגיע לכמה שיותר אנשים, לכמה שיותר שווקים.