האם להדפיס צ'קים מעוצבים זה יקר?

יתרונות שימוש בצ'קים

בעסקים ומוסדות רבים עדיין משתמשים בצ'קים להוצאות שונות, משום שישנם בהם יתרונות רבים שכרטיס האשראי אינו נותן אותם. דבר ראשון עסקים רבים משלמים לספקים על כמות גדולה של סחורה, לכך שימוש בצקים מאפשר להם לתת כמות רבה של צ'קים לתשלום על כל הסחורה, כמו כן יש אפשרות לביטול השיק במידה ויש בעיה בסחורה.  

הצ'קים מאפשרים לרכוש בחנויות הקיימות, שלא עובדות עם אשראי, וכן יש לדעת כי כדי ליהנות מהיתרונות הגדולים של הצ'ק יש להדפיס צ'קים, אז ניתן להדפיס שיקים בשתי דרכים  האחת דרך הבנק, והשנייה דרך חברה להדפסת צ'קים במידה ובחרתם דרך חברה כדאי לכם להדפיס צ'קים מעוצבים, אבל נבדוק, האם זה יקר? 

למה כדאי לכם להדפיס צ'ק מעוצב? 

צ'ק מעוצב הוא צ'ק עם הלוגו של העסק, ומעוצבים בהתאמה לצבעי העסק. יש לדעת כי הדפסת צ'קים מעוצבים מראה על ההשקעה שההנהלה מקדישה למוניטין שלה. העסקים מבקשים להטביע על הצ'קים את לוגו העסק שלהם, וכן הדפסת כל שאר הצ'ק בצבעי זהב או כסף, משום שהדפסת צ'ק מעוצב גורמת ללקוחות להבין שהעסק הוא רציני ובעל יכולת. 

האם הדפסת צ'קים מעוצבים היא עסק יקר?

רבים מהעסקים חושבים כי הדפסת צ'קים מעוצבים היא עסק יקר ולא משתלם, אך ההפך הוא הנכון, ניתן לראות כי העמלות הבנקאיות שהבנקים גובים עבור הדפסת צ'קים ללקוח העסקי הינן גבוהות במיוחד 7.5 שקלים לפנקס, דבר ההופך הדפסת צ'קים בכמויות גדולות לעסקים לבלתי משתלם.

לעומת פנייה לחברה פרטית, להזמנת צ'קים לחברות ועסקים ניתן לומר, כי יש בכך יתרונות רבים: הצ'ק מגיע מעוצב בהתאמה אישית לעיצוב בעל החברה, כמו כן הצ'ק מגיע עם הלוגו של החברה המשדר רצינות ויכולת. בחברה פרטית יכולים להשתמש במגוון הגנות מגניבה כמו הדפסה בצבעי מים, פס מגנטי ועוד. ניתן לומר כי הדפסת צ'קים עסקיים למשל בבנק הפועלים פנקס צ'קים עולה 7.5 שקלים המכיל 25 צ'קים, וכן שימוש בנייר כימי, עיצוב לוגו החברה וצבע יעלו עוד 300 שקלים, ואילו בחברה פרטית הדפסת צ'קים מעוצבים על נייר כימי כולל לוגו החברה עם הגנות נגד זיוף וגניבה, תעלה לכם 307 שקלים, לא תלוי בכמות הפנקסים, מחיר הנמוך בהרבה מהדפסת פנקסי צ'קים בבנק. 
ישנן מס' חברות פרטיות הנותנות שירותים של הדפסת צ'קים ממותגים,
נוכל להמליץ לכם על אופסט קולור:
https://www.offset-color.com/