הפקת סרטי תדמית

הפקת סרטי תדמית – איך עושים את זה נכון?

כשעסק רוצה להציג את השירותים שהוא מספק, מוצרים שהוא מייצר, היסטוריה וחזון, את כל הסיבות שבגללן משתלם לעבוד איתו, לקיים איתו שותפות עסקית או אחרת, הרי שהוא מפיק לעצמו סרט תדמית. דרכו הוא יכול למכור את עצמו, בין אם זה לקהל הרחב ובין אם זה ללקוחות פוטנציאליים וספציפיים. 

הפקת סרטי תדמית נעשה בעזרת חברה שמתמחה בכך, לה יש את הניסיון והידע וכן אנשי מקצוע שאחראים להכין את הסרט כפי שאנחנו רואים לנכון, על פי הדברים שאנחנו רוצים להציג, באופן שישרת את המטרות שלנו. לשם כך, תחילה צריך להחליט מה יהיו הפרמטרים החשובים עבורנו, מה יהיו הדברים אותם נרצה להעביר לגורם שיצפה בסרטון וכן, כיצד נרצה להעביר אותם. 

לפני שנציג כמה נקודות שקשורות להפקת סרטי תדמית, צריך להדגיש, מדובר בעניין מהותי, במובן הזה שאנחנו משקיעים בכך לא מעט זמן, לא מעט כסף, אז אנחנו לא יכולים לעשות את זה כלאחר יד. יש לנו מטרה מאוד ברורה אותה אנחנו שואפים להשיג בעזרת הסרט. עלינו לעשות הכל בשביל שנוכל באמת להשיג אותה. 

> בדקו תיק עבודות של הפקת סרטי אנימציה לעסקים

נקודות חשובות שצריך לדעת על תהליך ההפקה

ראשית, החברה שעובדת איתנו על הסרטון, חייבת להכיר אותנו, לדעת מי אנחנו ומה המטרות שלנו. רק כך היא תוכל להיכנס אל הפרויקט ולהשתלב בו. אם היא לא תדע מי אנחנו ומה המטרות שלנו, אזי שיהיה לנו מאוד קשה לאפיין את הפרמטרים שיכולים לעזור לנו. 

שנית, אנחנו צריכים לדעת בעצמנו מה אנחנו רוצים שיהיה בסרט. האם המטרה היא לייצר סרט תדמית על העסק עצמו או על מוצרים ושירותים שהוא מייצר. כמו כן אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק מתכוונים להשיג באמצעות הסרט. 

שלישית, יש לקבוע תקציב ברור באמצעותו אנחנו רוצים להכין את הסרט ואיך נרצה להשתמש בו בצורה נכונה. 

ארבע, כשאנחנו מפיקים סרט תדמית, עלינו לראות סרטי תדמית אחרים, סרטים של חברות אחרות בשביל להבין מה הכוונה של סרטים מסוג זה ומה מבדיל אותם בינם לבין פרסומות רגילות.