קורס פוטושופ

קורס פוטושופ למעצבים – 5 טיפים למתקדמים

פוטושופ הוא כלי מדהים לעיצוב גרפי, אך בהחלט יש הרבה מה ללמוד עבור מעצבים חדשים ותמיד יש עוד במה לשלוט – גם עבור מי שכבר מנוסה בזה. אם אתם עובדים כרגע כמעצבים ומבקשים לשפר את כישוריכם, סביר להניח שאתם במאמר הנכון.

קורס פוטושופ למעצבים – 5 טיפים למתקדמים |

  • ניסוי

הדרך הטובה ביותר ללמוד כל דבר חדש היא לחוות זאת בעצמכם. בעוד ששיעורי הדרכה יכולים להיות מועילים להפליא, אתם צריכים גם לקחת קצת זמן להתנסות לבד כדי לראות מה אתם יכולים ליצור. 

אתה יכולים לנסות ליישם דברים שלמדתם מההדרכות, או פשוט להתנסות בדברים שאינכם מכירים. לפוטושופ יש כל כך הרבה פונקציות שבאמת תצטרכו להכיר.

  • התחילו עם היסודות

יש כל כך הרבה מה ללמוד עם קורס פוטושופ וכל כך הרבה אפשרויות שחשוב להבין היטב את היסודות לפני שתנסו להתקדם יותר מדי. כמו כל דבר אחר, יסודות הידע שלכם בפוטושופ הוא קריטי לתוצאה הסופית.

  • השתתפו בקבוצות וקבלו משוב

לאחר שלמדתם על ידי ביצוע הדרכות וביצעתם ניסויים לבד, יועיל מאוד אם תקבלו משוב וביקורת בונה ממעצבים אחרים. ישנן קבוצות של מעצבים גרפיים בכל מקום שיכולים להוות מקורות משוב מצוינים.

  • בלוג על פוטושופ או עיצוב

אם אתם מנסים לשפר את היכולות שלכם באמצעות Photoshop, כתיבת בלוגים בנושא תעזור לכם להישאר מקצועיים בפוטושופ וזה יאלץ אותכם להמשיך ללמוד. עבודה על התוכן עבור הבלוג שלכם, תהיה חוויה חינוכית מצוינת.

  • הירשמו לגלריות מקוונות

גלריות מקוונות המציגות עבודות יוצאות דופן של אמנים שונים ומהוות מקור מצוין להשראה עיצובית. השראה זו תועיל לכם כשתרצו להתנסות בעצמכם וליצור תוצאות מרשימות.

אולי יעניין אתכם גם: לימודי פוטושופ לצלמים