צלם לברית

צלם לברית – כמה שיותר קרוב יותר זול

בעולם של היום שכל צלם לברית בראשון לציון הופך להיות מקצוען בקליק, כל מה שכולם מחפשים זה רק מחיר זול.

המציאות היום היא שונה ובשביל להיות צלם לא צריך לעשות יותר מידי פעולות מורכבות, העולם הדיגיטלי חולל מהפכה גם בעולם הצילום, כל מה שצריכים לעשות הוא לתפעל את המצלמה בקלות וללחוץ על כפתור ומתקבלת תמונה מדהימה, וגם אם התמונה לא מוצלחת אז לא נורא, כמה שיפוצים קלים בכל תוכנת עריכה הפשוטה ביותר ואפשר לקבל תמונה ברמה הגבוה ביותר.

ועכשיו שכל הצלמים כבר הפכו להיות אותו הדבר בדיוק, כי כולם עובדים עם ציוד דיגיטלי וכל מה שמבדיל ביניהם הוא היכולת לתפוס רגעים, או לספר באמת סיפור מיוחד באמצעות הצילום, אם נודה על האמת, ככל שיהיו יותר תמונות שצולמו רוב הסיכויים שתקבלו באמת את התמונות שרציתם לקבל.
חוק המספרים הגדולים כבר הוכיח את עצמו לא מעט פעמים, כל מה שהצלם צריך בשביל לרצות את הלקוח זה רק לתת לו שירות טוב, יחס אדיב מכל הלב וכמה שיותר תמונות, מתוך 500-600 תמונות שצולמו במהלך האירוע, לבטח יהיו מספר תמונות מיוחדות ועוד כמה תמונות רגילות שיש היום לכל צלם, התמונות שפשוט עומדים ומסתכלים על הצלם ועוד שהתמונות האלו מבוימות.

ככה תשיגו מחיר זול בבחירת צלם לברית

יש כמה גורמים שקובעים את המחיר של צלם לברית, מכיוון וזה תחום שאין לו מחירון קבוע, כל צלם יכול לקבוע את המחיר שלו ולדרוש כמה שהוא רק רוצה, אלו שני הגורים העיקריים ושתכירו אותם תדעו איך להשיג מחיר זול.

הערכה עצמית

לכל צלם יש הערכה עצמית משלו, בדרך כלל הצלמים המנוסים, אלו שנמצאים הרבה זמן בתחום וכבר צברו קהל לקוחות חוזר ויש להם המון המלצות הם ירשו לעצמם לדרוש מחיר יותר גבוה, זה לא אומר שמדובר על צלם יותר מקצועי או יותר אומנותי, פשוט צלם שצבר ניסיון ויש לו קהל לקוחות קבוע.

נסו למצוא צלם שנמצא בתחום תקופה של כמה שנים בודדות, אחד שכבר צבר ניסיון באירועים אבל נחשב בתחילת הדרך, שנתיים או שלוש בתחום, הוא לבטח יגבה מחיר מעט יותר נמוך, למרות שזה לא מחייב ויש צלמים בתחילת הדרך שגובים מחירים גבוהים מאוד.

חפשו קרוב

הגורם השני שמשפיע על המחיר הוא המרחק מהאירוע, אם מדובר על ברית בראשון לציון ואתם מזמינים צלם לברית שמגיע מאזור הצפון או הדרום, הוא ייקח בחשבון בהצעת המחיר שלו את ההוצאות של דלק, הוא ייחשב את זמן הנסיעה שלו והכלכליות שיש באירוע.

לעומת צלם שמגיע מקרוב ויכול לעשות את אותה עבודה במחיר יותר זול בכמה מאות שקלים.

 

המאמר באדיבות ממגנטות – צילום ברית ובריתה במחירים הוגנים.