סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק – איך יוצרים סרטון ברמה גבוהה

אחד הכלים השימושיים והאפקטיביים ביותר לשיווק ומיתוג של עסק בכלל, מוצרים ושירותים בפרט, הוא סרטון תדמית. מדובר בכלי שהרבה מאוד עסקים בסדרי גודל שונים עושים בו שימוש, בפרט בשנים האחרונות. 

לפני שנסביר מדוע סרטון תדמית לעסק הוא כלי אפקטיבי וכיצד יוצרים סרטון ברמה גבוהה, חשוב להבין מדוע היום נעשה בו שימוש רחב ומגוון. 

הסיבה לכך היא פשוטה, כיום אפשר למצוא פלטפורמות רבות שניתן לעשות בעזרתן סרטונים ברמות גבוהות וכן להציג אותם לקהל ספציפי או לקהל הרחב. מדובר באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, מצגות, כנסים, פגישות ועוד. מאחר וזה זמין ופשוט, אז הרבה פעמים משתלם להכין סרטון תדמית ולא להשתמש באמצעים יותר מורכבים ומסורבלים. 

כאמור, סרטון תדמית הוא כלי מאוד אפקטיבי, מאחר ואנחנו יכולים בעזרתו לזקק את המסר שלנו למספר רגעים ולהציג אותו בצורה מושלמת. אפשר לייצר סרטון תדמית לכלל העסק, אפשר לייצר סרטון למחלקה מסוימת, או עבור מוצר ושירות ספציפיים. אנחנו יכולים לבחור כיצד לעצב את הסרטון, בין אם זה באמצעות ראיונות, תיעוד מהשטח, שימוש באנימציה ועוד. 

חשוב לציין, מאחר ואנחנו יכולים להציג את הסרטון בפלטפורמות שונות, אז אפשר לייצר סרטון אחד ולהציע אותו לקהל בדרכים שונות. כלומר, אין צורך להכין מספר סרטונים, או להבדיל, אפשר לייצר סרטונים קצרים ולהציג כל אחד מהם לקהל ספציפי. 

כיצד יוצרים סרטון בצורה חכמה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה ברצוננו להציג, מה אנחנו רוצים שהקהל יקבל מאיתנו. בין אם זה מבחינת המסר, בין אם זה מבחינת הסגנון, העיצוב וכל דבר אחר. אחרי שנאפיין נכון את המטרות והצרכים שלנו, יהיה לנו הרבה יותר קל להתחיל בהכנת הסרטון. 

שנית, אנחנו צריכים להבין שמדובר בסרטון, ולכן הוא צריך להיות קצר באופן יחסי, מותאם לקהל היעד ולהעביר את המסר בצורה מדויקת, ישירה וכמובן אמינה וברורה. 

שלישית, רצוי מאוד שהסרטון ייצור עניין, יהיה איכותי וייחודי, יגרום לצופה להתעניין, לחשוב מה הלאה, בין אם זה בקטע הבא שיוצג לפניו בסרטון ובין אם זה השאלות שהוא יפנה אלינו אחרי שיצפה בו.