צילומי ניו בורן

ברוך הבא לעולם: איך מתכוננים לצילומי ניו בורן?

צילומי ניו בורן הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החמים והאהובים ביותר ע"י הורים. בכדי שהצילום יצא מושלם, חשוב להתכונן מראש, וזאת בכדי שהאלבום יהיה מושלם. כיצד תעשו זאת? להלן המדריך המלא להורים הנרגשים.

צילומי ניו בורן: כיצד תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר?

בשעה טובה נולד ילד/ה, ועכשיו הגיע הזמן להכין אותו לקראת צילומי ניו בורן אשר מתבצעים באמצעות סטודיו לצילום. מדובר בתהליך מרגש במיוחד אשר מאפשר לכם כהורים לקבל מזכרת בלתי נשכחת מהחודשיים הראשונים של התינוק, כאשר היום נהוג לצלם תינוקות החל מגיל שבועיים. מאחר ומדובר באחד הטרנדים החמים של עולם הצילום, לא מעט הורים (ובוודאי אתם) מתלבטים לגבי הצעת המחיר. חשוב להבין כי המחיר לצילומי ניו בורן תלוי בחבילה אותה תקבלו דרך הסטודיו לצילום. החבילות מתחלקות למספר סוגים: חבילת בסיס אשר כוללת לרוב 100 תמונות סטילס בעבור סשן צילום של בין 45-60 דקות, כאשר לחבילה הזו ניתן להוסיף אפשרות לצילומי משפחה וכן ילד נוסף בתוספת תשלום. נוסף לכך ישנה חבילה מורחבת אשר כוללת מעל ל 200 תמונות, סשן צילום באורך 75 דקות, העתק דיגיטלי של תמונות וכן אפשרות לקבל מקלחת חמה בעבור התינוק בסוף יום הצילום. לרוב, תידרשו לשלם מקדמה התחלתית אשר נעה בן 100-250 ₪ לצורך שריון המקום שלכם, ולאחר מכן ניתן יהיה לתאם את יום הצילום.

איך להתכונן לצילומים?

ראשית כל, הגיל האידיאלי בעבור צילומי ניו בורן הוא בין שבועיים לחודש, וזאת בשל העובדה כי תינוקות בגילאים הללו לרוב ישנים ורגועים. בגילאים מתקדמים יותר לתינוקות יש גזים וכאבי בטן, ולכן זה עלול להקשות או לעכב את יום הצילום. לפני יום הצילום, חשוב להקפיד על כך כי התינוק יהיה שבע לפני כמו גם מוכן לקראת שינה. במידה ומדובר בתינוק יונק, עדיף  מאחר ותינוקות לרוב מצטלמים כאשר הם ערומים, שימו לב כי אתם מביאים איתכם סט של בגדים כמו גם מקפידים כי החדר בו התינוק מצטלם יהיה מחומם. נוסף לכך, חשוב להיות קשובים לצרכים של התינוק ובמידת הצורך להרגיע אותו, במידה ואתם מרגישים כי הוא חש באי נוחות.

כיצד לארוז תיק לקראת הצילומים?

כאשר אתם מגיעים לסטודיו, מומלץ להגיע עם כל הציוד של התינוק כמו גם בגדים להחלפה. נוסף לכך, מומלץ לשוחח עם הסטודיו לצילום ולשאול לגבי אביזרים רלוונטיים, וזאת בכדי שתוכלו בסופו של דבר לייצר אלבום מושלם ובלתי נשכח של החבר החדש והמרגש של המשפחה שלכם.