הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה – אילו סוגי הזמנות קיימות, וכיצד לבחור את ההזמנות המתאימות

מזל טוב! החלטתם להתחתן. ועכשיו מגיעים מגוון סידורים הכוללים בחירות מרובות ומתישות של אולם אירועים, בגדים, תקליטן, אוכל, תאריך ועוד. לצד כל הסידורים הגדולים נמצאים גם סידורים קטנים אך לא פחות חשובים שכוללים: סידורי שולחנות, עיצוב המקום ובחירת הזמנות לחתונה. אז אילו סגנונות של הזמנות לחתונה קיימות, וכיצד תוכלו לבחור את ההזמנה הטובה ביותר עבורכם? קבלו מספר טיפים שיהפכו את ארגוני החתונה לקלים יותר.

אילו סוגי הזמנות קיימות כיום?

אם פעם הזמנות לחתונה היו מסתכמות בהזמנה לבנה משולבת זהב עם עיטור שושנה, הרי שכיום עולם ההזמנות עשיר ומפותח הרבה יותר.

הזמנות מצחיקות – הזמנות מצחיקות הפכו לפופולאריות בתחום החתונות. כדי ליצור הזמנה משעשעת לחתונה, ניתן להצטלם בתמונה מצחיקה שלכם כזוג ולעצבה על גבי ההזמנה. אפשר ליצור הזמנה המכילה קריקטורה של שניכם, איור משעשע ועוד. הזמנות מסוג זה מתאימות לאנשים שלוקחים את החיים בהומור ואת אירוע החתונה בקלילות.

הזמנות חגיגיות – הזמנות חגיגית הן הנפוצות ביותר בתחום ההזמנות לחתונות. הזמנות אלה מתאפיינות בעדינות ולובן מעורבים בצבעים חגיגיים וצבעוניים יותר ומגוון עיטורים. הזמנות אלה מתאימים לזוגות שמעוניינים בחתונה קלאסית ומהודרת.

הזמנות מקוריות – הזמנות מקוריות הן הזמנות שיוצאות מגבולות המיינסטרים. ההזמנות בדרך כלל נראות מעט שונה מההזמנות הקלאסיות והן בעלות קונספט מקורי כמו כרזה מסרט, תצלום מקורי או מיוחד של בני הזוג, תשלום של מקום ייחודי, הזמנות במראה וינטג' ועוד.

הזמנות רשמיות – הזמנות רשמיות הן הזמנות הכתובות ונראות ממש 'לפי הספר'. בהזמנות אין משחקי מילים או משפטים מצחיקים, והן בדרך כלל מכילות משפט רומנטי, או פסוק משמעותי לבני הזוג מן התנ"ך, הן מכילות פרטים חשובים על האירוע והן בדרך כלל בעלות צבעים בהירים או כהים.

כיצד מכינים את ההזמנות?

על מנת לקבל הזמנות מעוצבות ישנן מספר דרכים שבהן ניתן לפעול:

  • להצטלם ולעצב – ניתן להצטלם לצורך ההזמנה בפוזות שונות, הזמצחיקות, רומנטיות ועוד, ולאחר מכן לשלוח את התמונה לעיצוב בבית דפוס.
  • להתייעץ עם מעצב הזמנות – כיום ישנם מעצבים בבתי דפוס שיכולים לסייע לכם בבחירת ההזמנה המתאימה לכם מכל.