הדפסת מדבקות

מחפשים דרך להעביר מידע במהירות? כולם אוהבים מדבקות טובות. ותוויות מותג הן דרך יוצאת דופן לטפל בשיווק שלך, בדקו זאת מול בית דפוס בחיפה. אבל איך בדיוק העסק שלך יכול להפיק תועלת מחתיכת דבק פשוטה בהדפסה אישית?

תוויות מותאמות אישית גורמות לך להתבלט

אם אתה נמצא בעיר או באזור שבהם יש לך מתחרים רבים, הדפסת תוויות ומדבקות מותאמות אישית היא דרך קלה להבדיל את עצמך מהשאר. בין אם אתה מנסה למשוך את תשומת הלב של ילדים, מבוגרים או צעירים, תווית אטרקטיבית עם המיתוג שלך היא דרך פשוטה לתפוס את עיניהם וליידע אותם על המוצרים או השירותים שלך.

להדפסת תוויות ומדבקות יש אינספור יישומים

הדפסת מדבקות מותאמות אישית עם המיתוג שלך, כולל לוגואים, סיסמאות וקמעות פירושה שאתה יכול להפיץ אותם לכל מקום עם מעט מאוד מאמץ. ניתן להדביק תוויות ומדבקות מותאמות אישית על בקבוקי מים, מחשבים ניידים, אריזות, דואר, תיקים ותיקים לנשיאה, מחברות וקלסרים, בקבוקי יין, נרות, עטים, כלי עבודה, כלי רכב ואפילו ציוד כבד.

אינפורמטיבי ומהנה

אם המטרה שלכם היא לחלוק מידע עם האורחים שלכם, הדיירים, העובדים שלכם או המבקרים בכנס, הדפסת תווית אטרקטיבית היא פתרון מצוין. איתה תוכלו יכול לספק מידע קריטי על הוראות ואזהרות שימוש, מפרטי מוצר, שעות פעילות, מספרי טלפון, הצעות מוצרים, אחריות, או פשוט להכריז על תאריך חשוב קרוב.

עלותן סבירה

כאשר אין לך ממש את התקציב להדפיס חוברות, דיוור, עלונים, עלונים או פוסטרים גדולים ומעולים, מדבקות ותוויות יכולים לעשות את העבודה. אתה לא יכול להפריז בעלות של מדבקות ותוויות מותאמות אישית. ולאלו מכם שפשוט רוצים להוסיף התאמה אישית לחפצים שלכם, כל מה שעליכם יהיה לעשות הוא להדפיס אותם על ידי חברת דפוס מסחרית מקצועית.