מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

עסקים חשופים להרבה מאוד איומים של פריצות וגניבות. לעתים אלו הן פריצות המתקיימות כאשר העסק סגור (בשעות הלילה), לעתים אלו הן גניבות של לקוחות ועוברי אורח, גניבות של עובדים ואפילו מקרי שוד מזוין אשר מתרחשים בעסקים בהם ישנו כסף מזומן או אולי תכשיטים יקרים. איך שלא תסתכלו על זה, עסקים חשופים לסיכון רב ויש צורך לנקוט באמצעי הגנה. כל עסק חייב שלושה גברים בסיסיים:

  1. אמצעי אבטחה פיזיים המונעים חדירה לעסק – אלו הם מנעולים, דלתות, סורגים וכל האמצעים הפיזיים אשר אמורים להקשות על הפורצים לחדור פנימה בזמן שהעסק סגור.
  2. מערכת אזעקה – מערכת אזעקה אשר תתריע במקרה של ניסיון חדירה לעסק.
  3. מצלמות אבטחה – מצלמות המתעדות את מה שקורה בעסק 24 שעות ביממה.

אין ספק שכל עסק חייב מצלמות אבטחה על מנת להגן על הרכוש והסחורות. בעבר מצלמות אבטחה נחשבו לדבר יקר ומעטים הם העסקים אשר יכולו להרשות לעצמם לעשות שימוש במצלמות שכאלו. היום לא רק שהמחירים ירדו, גם הטכנולוגיה השתפרה. ניתן להשיג מצלמות אבטחה המספקות ווידאו באיכות גבוהה מאוד ומחירים מפתיעים.

מצלמת אבטחה לעסק ראשית כל מספקת הרתעה גדולה מאוד. לא חסרים מקרים של מעילות עובדים אשר מחליטים לגנוב קצת כסף מהקופה או אולי סחורות וחושבים שאף אחד לא יתפוס אותם. האמת שאם אין לכם מצלמות אבטחה באמת שלא תוכלו להאשים אף אחד. אך כאשר יש לכם מצלמות אבטחה ברור לעובדים שבסופו של דבר יגלו אותם ולכם הם יעדיפו להימנע מלעשות שטויות. ולא רק נגד מקרים של גניבות עובדים; מצלמות אבטחה לעסק מסייעות בהרתעה של כל סוגי הגניבות, לקוחות וכל מי שמגיע במטרה לגנוב יירתע מהמצלמות. הרי בסופו של דבר מי רוצה שהפנים שלו יופיעו בתכנית ״בשידור חוקר״ או תמונותיו בתחנות המשטרה.

את מצלמות האבטחה לעסק יש למקם במקומות אסטרטגיים; אל דאגה מתקיני מצלמות מכירים את הנושא ויכולים להציע לכל עסק פתרון בהתאמה אישית. בהתאם לגודל העסק ולצרכיו. מלבד ההרתעה, בכל מקרה של גניבה מצלמות האבטחה יסייעו לכם ללכוד את הגנב. בעזרת מצלמות האבטחה אפשר לראות את תמונות הווידאו השמורות בזיכרון ולא לראות מי נכנס, מי יצא ומי עשה מה. מצלמות אבטחה מספקות שליטה וביטחון לעסק ובהחלט מומלץ מאוד להתקין אותן בכל בית עסק.

כאשר יש לכם מצלמות אבטחה, ומומלץ ביחד עם מערכת אזעקה, אתם יכולים לישון בשקט בלילה ולדעת שהעסק שלכם מוגן. מצלמות האבטחה המתקדמות מצוידות בציוד לראיית לילה וגם בחושך הן יכולות לתת לכם תמונות מצב של כל מה שקורה בעסק. המצלמות היום מצויידות בחיישני תנועה מתקדמים ויכולות להתריע באופן מיידי על כל תנועה חשודה בעסק. אם אתם מקבלים התרעה על תנועה בזמן שלא אמור להיות אף אחד בעסק אתם מייד יכולים להתחבר מהבית אל המצלמות ולראות מה קורה בעסק. במידת הצורך ניתן להזעיק עזרה.