סריקת תמונות

מהם שירותי סריקת תמונות?

בימים בהם כל אדם בעל נייד חכם יכול לצלם תמונות טובות ולעצב אותן – שירותי סריקת תמונות הופכים למבוקשים יותר ויותר. תמונות מהאינסטגרם, מהפייסבוק, ומרשתות חברתיות שונות, המצולמות במצלמת ריפלקס מסייעות לנו לקבל תמונות מדהימות שנראות משל יצאו ממצלמתו של צלם מיומן.

מלבד התמונות המרהיבות, אנשים שמצלמים ומצטלמים, מבינים בשנים האחרונות את החשיבות של תמונות טובות ואיכותיות למען שמירת הזיכרונות שלנו, תיעוד או שחזור תמונות עבר היסטוריות. ולכן הצורך בסריקת תמונות איכותית הולך וגובר.

מהי סריקת תמונות מקצועית?

שירותי סריקת תמונות הם שירותים הניתנים על ידי חברות מקצועיות בלבד. סריקת תמונת היא דרך חדשה לסריקה ושמירה על תמונות קיימות, וזאת באמצעות גיבוי דיגיטאלי. את התמונות מכל סוג, סורקים בסורק מקצועי שמבצע סריקה מהירה ובאיכות טובה.

את הסריקה מבצעים לאחר ניקוי התמונה מאבקים ולכלוכים, ולאחר מכן נעשה תיקון התמונה על ידי הסרת כתמים והשלמות של צבע. כאשר התמונה מוכנה, נעשית סריקת התמונה על ידי סורק מקצועי, שמעביר את התמונה לכל סוג קובץ שתרצו.

לאיזה קבצים ניתן להעביר תמונות שעברו סריקה?

הטכנולוגיה והקדמה מאפשרים לסרוק תמונות מכל סוג , ולהעבירן לקבצים כגון: JPG , TIF , GIF , TIN. את התמונות מכניסים לסורק מיוחד ומקצועי שמוציא את התמונות במהרה ומעביר אותם לקבצים מסוג זה.

האם אפשר לעשות זאת בסורק ביתי?

לרוב לא. על מנת להעביר תמונות באיכות ולקבל תמונות באיכות גבוהה, עם העברה לקבצים אותם הזכרנו – יש לפנות אל חברה מקצועית לסריקת תמונות, המתמחה בסריקה איכותית בלבד. סורקים ביתיים יאפשרו תוצאות שאינן איכותיות במיוחד.

פרטים נוספים ניתן לבקר באתר פיקס פיקסל – שירותי סריקת תמונות.

מדוע כדאי לסרוק תמונות?

סריקת תמונות היא חלק נכבד מתיעוד הזיכרונות שלנו. בעידן בו אנשים בונים אילנות יוחסין, מתעדים כל רגע במצלמות, ומנהלים חשבונות אישיים ברשתות החברתיות – תיעוד חיינו נחשב לפעולה הכרחית.

כיצד בוחרים חברה טובה לסריקת תמונות?

בחרו חברה לסריקת תמונות לפי המלצות מחברים או המלצות באינטרנט.

בחרו חברה המאפשר שירותי סריקת תמונות מכל סוג.

יש לבחור חברה המבצעת את העבודה במהירות רבה ומקצועיות.

מצאו חברה לה הציוד הדיגיטאלי המתקדם ביותר שיש.

בדקו מה השירות שהחברה נותנת וודאו כי בחברה מתקנים תמונות ומנקים אותם בעת הצורך.

בנוסף בדקו אם ניתן בחברה שבחרתם, לבצע סריקת תמונות ואיגודן לאלבום איכותי ומקורי.