קורס עיצוב ותפירת בגדי ים

לקראת הקיץ הבא, קורס עיצוב בגדי ים הוא הקורס בשבילך

עיצוב מותג בגדי ים הוא ז'אנר מאוד פופולרי בשנים האחרונות והרבה מאוד בזכות מותגי בגדי ים ובוטיקים חדשים שקמו בזכות הפעילות הענפה ברשתות החברתיות וספציפית אינסטגרם במיוחד. אותה עלייה בשנים האחרונות של הרשתות החברתיות תורמת מאוד לעלייה בחשיפה והפופולריות של מותגים אופנה וביוטי בוטיקים שונים, כאשר אחד הז'אנרים שהביקוש אליו הוא תמיד גדול בשנים האחרונות הוא עיצוב בגדי ים שונים, לדוגמא המותג המוכר שבהם הוא בננהוט של נטע אלחמיסטר. הדרישה לעיצובים מקוריים וגזרות מחמיאות לנשים וגברים בעלי מבני גוף שונים עלתה והיא עולה כל הזמן.

מה לומדים בקורס בגדי ים?

קורס עיצוב ותפירת בגדי ים מתחיל בידע בסיסי בתפירה, מהן מכונות התפירה השונות וסוגי הבדים השונים שמשמשים בהם בבגדי ים, באיזה גזרות משתמשים ועוד. בנוסף קיים גם אלמנט של עיצוב בגדים שמיועדים לחוף הים כמו שאלים למשל. בין הנושאים שלומדים אותם בתחום התפירה הם בין היתר: סוגי תפרים שונים למכפלות וגימורים.

בנוסף נלמדות טכניקות שונות לעיצוב גזרות שונות שמתאימות לסוגים שונים של בגדי ים, למשל שלמים או בקיני. יחד עם זאת קיים גם דגש על הטרנדים והסגנונות השונים והמגוונים שקיימים היום, יחד עם הדגש על עיצוב חדשני ומקורי.

במה עוסקים אחרי הקורס?

ישנם כמה אפשרויות תעסוקה שונות לבוגרים לאחר הקורס; ביניהם השתלבות בחברות אופנה או בוטיקים קיימים כמעצבים של המותג. או באופן עצמאי על ידי הצעה של הדגמים המקוריים לאותן חברות. לבסוף, פתיחת מותג עצמאי היא דרך נוספת שהרבה מהבוגרים של קורס בגדי ים בוחרים ללכת בה.

ולכן גם חלק מהקורסים, כמו לדוגמה קורס תפירת טקסטיל, כוללים עקרונות בסיסיים של שיווק ואופן בניית מותג בצורה נכונה, ושימוש ברשתות חברתיות כאמצעי להרחבת העסק על ידי פרסום מדויק ונכון, ודרכן להגיע לקהל יעד רב יותר.