מילוי קמטים

החשיבות של יחסי ציבור בוידאו לפרסום עסקים – מקרה בוחן

כפי שנאמר בבלוג הזה לא פעם ולא פעמיים, וידאו הוא כלי שיווקי שיכול להיות חזק מאד, במידה ויודעים להשתמש בו ולמנף אותו כמו שצריך.

כאשר עושים שימוש גם במדיום חזק כמו ערוצי הטלוויזיה, ולא רק באינטרנט – הפוטנציאל גדל פי כמה.

קחו לדוגמא את ד"ר דייויד צבר, רופא מומחה בתחום של אסתטיקה רפואית.

ד"ר צבר התראיין והסביר על מגוון הטיפולים שהוא עושה ללקוחותיו, בכמה תוכניות בוקר, לדוגמא:

מה היתרונות של תוכניות בוקר בהקשר הזה?

  • קהל היעד העיקרי – נשים. נשים הן בדרך כלל האוכלוסיה שמתעניינת בטיפולים אסתטיים, למרות שהיום אין ספק שישנה התעוררות ומודעות לנושא גם בקרב גברים ומכל הגילאים.
  • התוכניות משודרות בשידורים חוזרים שוב ושוב ולכן למעשה מקבלים פרסום חינם לאורך זמן.
  • הזדמנות לספק ערך וידע לצופים ולא רק לשווק את עצמך בצורה אגרסיבית.

למי שהתחום מעניין אותו, נספק קצת פרטים:

היתרונות של בוטוקס בטיפולים אסתטיים

הערכות שונות מדברות שמיליוני אנשים עוברים מדי שנה טיפולי בוטוקס ברחבי העולם ובפרט בישראל. כמסכלים על תהליך הטיפול, משך הזמן שהוא לוקח וטיב החומר בו מדובר, אפשר להבין מדוע כל כך הרבה, נשים וגברים, בוחרים לעבור טיפולי בוטוקוס.

לפני שנציג את היתרונות של טיפולים מסוג זה, נספר מעט על החומר ועל מהות הטיפול בו. חומר הבוטוקוס נוצר מתוך חלבון בשם בוטוליניום טוקסין, חומר אשר זעזע ויצר מהפכה של ממש בכל מה שקשור לטיפולים אסתטיים בכלל וטיפולים בהעלמת קמטים בפרט. קלות הטיפול בחומר, הגמישות שלו, העובדה שניתן לעבוד איתו בלי לגרום כאב למטופל, והכל בהליך מהיר ופשוט, הביא לידי כך, שגברים ונשים רבות בחרו ובוחרות לעבור טיפולי בוטוקוס שונים מדי שנה.

כיצד והיכן מתבצע טיפול בוטוקס

טיפול בוטוקס נעשה באופן הבא. הרופא ביחד עם המטופל או המטופלת, קובעים היכן בפנים רוצים לעבור את הטיפול, לאחר מכן, יסמן הרופא את האזורים ויחטא אותם, ובשלב הבא יזריק מהחומר לאזור. הטיפול לוקח 5 עד 10 דקות, הוא מתבצע ללא הרדמה. לאחר הטיפול, מקבל המטופל או המטופלת הוראות כיצד לטפל במקום, ומתי להגיע לטיפול נוסף, במידה ויש צורך. את התוצאות של הטיפול הראשון, יהיה ניתן לראות כעבור ימים בודדים.

נהוג לטפל בבוטוקס במספר אזורים בפנים בטיפולים שונים:

  • העלמת קמטי הבעיה
  • הרמת גבות
  • תיקון קמטים באף
  • עיצוב סנטר וצוואר
  • עיצוב שפתיים
  • תיקון עיוותים שונים בפנים
  • קמטים סביב הפה

כמו שציינו, טיפולי בוטוקס נפוצים כיום, הן בקרב נשים אך גם בקרב גברים, אשר מודעים כיום לצורך בטיפולי אסתטיקה שונים לשיפור המראה. גברים רבים לא מתביישים לפנות לשם טיפולים, במטרה להצעיר את מראה הפנים ולהעניק להם מראה חדש ורענן

היתרונות של טיפולי בוטוקס

כפי שניתן להבין ממה שציינו עד כה, לטיפולי בוטוקס יתרונות רבים, אנחנו נמנה כמה מהם כעת:

זמן טיפול קצר– מדובר על טיפול שלא לוקח יותר מעשר דקות. הוא לא מצריך מאיתנו הרבה השקעה מקדימה, הוא לא דורש מאיתנו החלמה ארוכה. אנחנו יכולים לעשות את זה אחרי העבודה, בימי שישי, בימי חופש. פחות זמן מטיפול שיניים סטנדרטי.

תגובה מהירה – אפשר לראות את התגובה של הטיפול באופן מיידי. לא צריך לחכות הרבה זמן עד שהמקום יחלים ונוכל לראות אם הטיפול הצליח. כבר כעבור יום יומיים יהיה ניתן לראות את תוצאות הטיפול ובדרך כלל הן נפלאות.

ללא תופעות לוואי – טיפול בוטוקס הוא לרוב ללא תופעות לוואי. מאחר ולא מדובר בחומר רגיש מצד אחד ומצד שני לא משתמשים בחומרי הרדמה, אז תופעות הלוואי הן מאוד נדירות.

חוסך טיפולים כואבים – בעבר כשרצינו למתוח קמטים, היינו צריכים לעשות ניתוח מתיחה, שהיא פעולה קשה מאוד. כיום כל מה שאנחנו צריכים זה טיפול בוטוקס. עד כדי כך פשוט.