הפקת וידאו - מה זה אומר ולמה זה חשוב

הפקת וידאו – מה זה אומר ולמה זה חשוב

הפקת וידאו נחשבת לאחד השלבים החשובים בעת פרסום כל מוצר, שירות, עסק, או יוזמה ובעצם פרסום כל דבר שעולה על דעתכם. מי שמפיק סרטון וידאו עבור כול מטרה, יכול להיעזר בשירותים של חברות המומחיות בהפקת סרטי תדמית על מנת לפרסם במחיר נוח כל יוזמה או שירות ולעשות זאת במחיר נוח במיוחד.

מה צריך לדעת על הפקת וידאו

אם בעבר, כדי לפרסם בית עסק/ ארגון / שירות או מוצר- היה צורך לפנות למשרד פרסום כדי להפיק את הסרטון לבחור רעיון, לכתוב תסריט ועוד (זאת על ידי קופירייטרים ומומחים בפרסום) הרי שכיום קל וזול יותר לפרסם כל אלמנט באמצעות פנייה אל חברות להפקת סרטוני תדמית. המומחים בתחום, יוצרים עבור כל אחת ואחד סרטון וידאו בהתאם למסרים שהם רוצים להעביר. בכך מתחיל תהליך הפקה שאינו ארוך ושאינו אורך זמן רב, זאת בעיקר עבור עסקים קטנים שרוצים לפרסם את השירותים שלכם בתקציב נמוך.

שלבים בהפקת וידאו

לפני שנסביר אודות השלבים של הפקה כזאת, חשוב לדעת כי מטרת ההפקה ליצור פרסום מדויק, נכון ומזוקק של מוצרים, שירותים, ארגונים, בתי עסק, מוסדות או חברות. באמצעות בחירת רעיון מוביל לסרטון, ולאחר מכן יצירת תסריט, בימוי, ליהוק קצר, יצירת אנימציה ושאר אלמנטים – יוצרים המומחים מאתר https://hilltop.co.il/ סרטון קצר וקולע שניתן לפרסם בקלות בכול מדיה ובכול פלטפורמה.

היתרון ביצירת סרטון תדמית קצר טמון ביכולת של בית העסק לפרסם ולשווק את הסרטון בכול פלטפורמה אפשרית החל מאתר האינטרנט של בית העסק עד לרשתות חברתיות, אפליקציות, מיילים ועוד.

לאחר כל השלבים ואישור של בית העסק, יוצרים למעשה סרטון וידאו מוצלח של מספר שניות או כמה דקות קצרות אשר מעביר את כל המסרים החשובים אל קהל הצרכנים המוכר לארגון והפוטנציאלי.

למה חשוב להפיק סרטון וידאו

סרטון וידאו חשוב מאד עבור בית העסק משום שהוא מתווך בין הצרכן לבית העסק. באמצעות סרט אינפורמטיבי, קולע ומבויים נכון: יכול כל בעל מקצוע, כל בעל עסק, יוצר, פוליטיקאי או יזם – לפנות אל קהל היעד במהירות ובצורה הנכונה ביותר. לכן רבים בוחרים לבצע הפקת וידאו עבור האינטרסים שלהם.