שיש לאמבטיה – דגשים לקנייה

מומלץ לכם כי תבינו שקיים הבדל בין שיש לאמבטיה לעומת שיש למטבח, בפרט באופן השימוש בו. לעומת שיש עבור המטבח, כאשר עסקינן בשיש עבור האמבטיה רוב בני האדם ייטו לקראת עשיית בחירה בשיש סינתטי, מכיוון שהוא בא במנעד רב של גוונים ועלותו מועטה יותר. לא קיימת בעיה של רגישות לחום, מפאת הסיבה כי שמים על השיש סיר לוהט והוא מאוד צפוף, בשל כך הוא לא יוצר כתם של חומר ניקיון.

שיש לאמבטיה – דגשים לקנייה

אופן הבחירה של הגוון של השיש – כדאי לבצע הקפדה של התאמה של שאר האלמנטים אשר נמצאים כבר באמבטיה שלכם. הגוון של הכיור שהכי שכיח כיום הינו שמנת או לבן. הוא מסתנכרן היטב עם הטסלה או עם האדנית שעל גבי המקלחון. מומלץ לכם לבצע בחירה מלכתחילה של כל האלמנטים ולא לתור אחרי כן עבור השלמה בגוון מיולד, אשר עשויה לטמון בחובה עלות גבוהה. עבור הגוונים הקלאסיים העלות הינה ממוצעת ביותר. מן ההיבט של משטח השיש, כבר עסקינן במנעד רב של גוונים. רוב בני האדם יבצעו בחירה של משטח שיש שהינו סינתטי עבור האמבטיה שלהם ואז לא תהיה להם בעיה של עיצוב, מכיוון שהוא בא בכל קשת הגוונים.

רוב בני האדם מבכרים כי הכיור בחדר האמבטיה שלהם יהיה אינטגרלי עם השיש. מדובר בכיור שהוא יותר רגיש, מכיוון שהוא מחובר בהתקנת מינימום. מבצעים ליטוש של הכיור, בצורה כזאת שלא קיים מרווח בינו לבין השיש. כיור זה ימנע היתכנות של היווצרות ירקת בטווח הארוך, אשר תיקווה בין השיש לבין הכיור. חומר הגלם אשר ממנו מיוצר כיור למקלחת הינו סיליקוורץ ואפשר ללטש אותו בצורה מאוד רבה, כך שהוא בקו אפס עם השיש והוא הופך למקשה אחת.

במידה וכיור סטנדרטי בגודל של כארבעים ותשעה סנטימטר על כשלושים ושבעה סנטימטר, כי אז התקנה למעלה שלו עשויה להיות רק ארבעים ושלושה סנטימטר על גבי כשלושים ואת סנטימטר.