צילומי טראש

צילומי טראש: כך תכינו בעצמכם אלמנטים מדליקים לצילומים!

צילומי "טראש דה דרס" הפכו למנהג שכיח בקרב זוגות מאורסים, כשנהוג להכתים את השמלה בצבע במהלך הצילומים ולמעשה להרוס אותה. עם זאת, זוגות רבים מוותרים על החלק שבו הורסים את השמלה, והופכים את הצילומים לצילומי זוגיות ייחודיים. כיצד תוכלו להכין אלמנטים מדליקים לצילומים? כאלה שיסייעו לכם ליצור תמונות ייחודיות שמשקפות את הזוגיות שלכם. ובכן, הנה כמה רעיונות מקוריים:

להכין אלמנטים ייחודיים לבד!

  • שלט של דגלונים עם תאריך החתונה – באמצעות בריסטולים צבעוניים, סרט צבעוני וקצת יצירתיות, תוכלו להכין שלט עם דגלונים קטנים, שעליהם כתוב תאריך החתונה שלכם. השלט הוא למעשה דגלונים שתלויים על חבל, כשכל אחד מבני הזוג מחזיק צד אחד במהלך הצילומים. למעשה, כל חנות יצירה מחזיקה מגוון רחב של בריסטולים בגוונים שונים ובגדלים שונים לצד חומרי יצירה נוספים שעשויים לסייע לכם, כך שתוכלו לרכוש את כל החומרים הנחוצים לכם במקום אחד.
  • פרחים שמקשטים את השיער – כיום ניתן לרכוש פרחי משי בחנויות השונות ואפילו להזמין מאלי אקספרס במחירים מאוד זולים. את הפרחים תוכלו להדביק באמצעות דבק חם לקשת פשוטה או לסיכת שיער, ובכך ליצור קישוט ייחודי לשיער עבור הצילומים. אם אתם יודעים כיצד לשזור, תוכלו להכין סיכת שיער מפרחים אמיתיים, מה שכן, קחו בחשבון שזה יחזיק מעמד לכמה ימים בודדים, בשונה מפרחי משי שיכולים להחזיק למשך שנים.
  • שלטים עם כיתובים שונים – תוכלו להכין עבור צילומי הטראש שלכם, שלטים ועליהם לכתוב משפטים שונים שמאפיינים את הזוגיות שלכם. בשביל זה תצטרכו לרכוש בריסטולים צבעוניים, שיפוצים ודבק סלוטייפ. את המלל ניתן לכתוב באופן ידני או לחלופין להדפיס במדפסת הביתית (רק וודאו שהבריסטולים שרכשתם מתאימים להדפסה ביתית).

ניתן גם לרכוש או להשאיל

בקבוצות הפייסבוק השונות שעוסקות בחתונות, תוכלו לרכוש אביזרים לצילומי זוגיות מזוגות אחרים שכבר הכינו והשקיעו. כמו כן, ניתן לבצע רכישה של פריטים ייחודיים לצילומים מהרשת, בין אם זה מאתרים בחו"ל ובין אם מהארץ.

טיפ לסיום: כדאי לשאול את הצלם שלכם אילו פריטים יש ברשותו. תופתעו לגלות שיש לצלמים מגוון רחב של פריטים לצילומים, כך שתצטרכו להביא עמכם רק כמה פריטים בודדים.

מזל טוב!