משטחי ספוג לציוד צילום

משטחי ספוג לציוד צילום

אחת ההתלבטויות של כל צלם מקצועי או חובב היא היכן לאחסן את הציוד שהוא עדין, יקר ערך כספי וגם יקר סנטימנטלית. 

אחת השיטות החדשות והמוצלחות היא אחסון כל פריט בנפרד בתוך שקע בצורתו בתוך משטח הספוג.

משטחי ספוג לציוד צילום

לכל צלם יש עדשות בגדלים שונים, כמה סוגי מצלמות, פלאשים, מצלמה דיגיטלית ועוד. על פי השיטה החדשה מניחים את כל הפריטים הללו על המשטח כמו באתר https://www.romvomarketing.com ובוחרים היכן ימוקם כל אחד מהם. לאחר מכן, חותכים בעזרת סכין יפנית את כל השטח כך שמתקבלת הצורה של כל פריט. על פי גובהו חותכים את כל שכבות הספוג או חלק מהן. המגמה היא שבסופו של דבר, כולם יהיו בגובה אחיד על פני משטח הספוג. 

בדרך זו חותכים את הספוג עבור כל אחת מהעדשות, הפלאשים ושאר המוצרים ומניחים כל אחד בתוך השקע אשר נוצר עבורו. בתום העבודה רואים את הקו הכללי אשר מכיל את כל המוצרים המרוכזים על פני כל המשטח או במידת הצורך הם מרוכזים בשני משטחים.

הצלם יודע אילו פריטים מונחים בכל מקום וקל לו מאד להוציא אותם תוך כדי עבודה ולאחר מכן להחזירם למקום. לאור העבודה היעילה קל לו גם לראות אם פריט מסוים לא הוחזר למשטח ולכן הוא הולך מיד לחפש אותו, גם כדי לא לרכוש מוצר זהה חדש וגם כדי שיהיה לו את הפריט הספציפי לשימוש בפרויקט הבא. 

שביעות רצון מהסדר ומהארגון 

הסדר החדש יוצר שביעות רצון רבה אצל הצלמים, הדבר נותן להם פרספקטיבה על הציוד שלהם ויוצר מחשבה אם הם צריכים לרכוש פריט נוסף ,או להחליף מוצר ספציפי בפריט זהה בדגם חדשני יותר על פי הצורך.