צילום אירועים

איך לבחור צלם טוב לחתונה

אולי זה נשמע נדוש, אבל חתונה היא באמת אירוע של פעם בחיים, זהו אירוע של כמה שעות שאותו נרצה לנצור בליבנו. אנו עושים את כל המאמצים להפוך את יום זה ליום שונה ומיוחד, ליום חג עבור הזוג ועבור המשפחה והחברים. יש שלושה דברים הכרחיים בכל חתונה: חתן, כלה וצלם. כל שאר הדברים הם אופציונאליים ונתונים לבחירה של הזוג.

אירגון חתונה הוא גם אירוע מלחיץ עבור הרבה אנשים, יש הרבה פרטים שצריך לקחת בחשבון. על מנת לעשות את הדברים לקצת יותר קלים עבורכם ברצוני לתת לכם כמה טיפים לגבי בחירת צלם לחתונה. בכוונה אני לא מתכוון להתייחס לנושא המחירים. איני מזלזל בנושא המחירים אך פערי המחירים הם גדולים מאוד. ישנם צלמים אשר בנו לעצמם מוניטין של סלב והמחירים שלהם גבוהים מהרגיל. כל אחד ומה שמתאים עבורו, אני רק מציע שלא להיסחף. להלן כמו טיפים באדיבות חברת Bebke המפיקה ומארגנת חתונות מדהימות.

זוג מתבונן בצילומים

  • דבר ראשון חפשו צלם שיש לכם כימיה איתו, צלם שאתם מרגישים איתו בנוח. אם אתם נפגשים עם צלם ופשוט מרגישים שזה לא זה אז אין טעם. אם יש לכם קליק איתו אז אפשר להמשיך.
  • ברור שתרצו צלם מקצועי שיודע מה שהוא עושה אך בהזדמנות זו אני רוצה להבהיר שצלם זה לא רק מי שיודע לתפעל מצלמה. צלם זה מי שיודע לתפוס בפריים את הרגע. צלם שהתמונות שלו יציגו רגש.
  • חפשו צלם בעל ניסיון בצילום חתונות אשר יודע לתת את הטאץ' הנכון המתאים לצילומי חתונות.
  • חובה להיפגש עם הצלם לפני שסוגרים עניין, אל תתביישו לבקש לראות עבודות שלו זה מקובל מאוד. תוכלו ללמוד הרבה על הצלם ולדעת אם זה מה שמתאים עבורכם רק מלראות את התמונות שהוא עשה באירועים אחרים.
  • שימו לב מה כוללת חבילת הצילום, כמה תמונות, באיזה גודל, האם תקבלו קובץ דיגיטאלי, אם מדובר בצילומי וידאו אז האם תהיה מצלמת רחף או רק מצלמות נישאות. יכול להיות שחבילת הצילום שהוא יציע היא הרבה יותר ממה שאתם רוצים. בהחלט ניתקלתי בזוגות שהסתפקו בצילומי סטילס בלבד.
  • אם אתם רוצים להימנע מלחץ אל תחכו לדקה התשעים, הקדימו את בחירת הצלם ככל האפשר. אנשים אשר דוחים את ההחלטה לדקה התשעים נוטים להתפשר ולבחור צלם שהם לא 100% סומכים עליו רק בגלל שלחוץ להם לסגור עם צלם לחתונה המתקרבת.

צלם מקצועי

ונקודה אחרונה לסיום, לצערי הרב ניתקלתי במקרים של זוגות שזה עתה התחתנו והם להוטים לראות את אלבומי התמונות אך הצלם מתעכב יותר מידי. חשוב שתסכמו איתו מראש את לוחות הזמנים ושאני אומר לסכם מראש אני מתכוון לסיכום בכתב. זוהי התקופה שאתם הכי נרגשים מהחתונה ורוצים לחלוק את התמונות עם כל העולם ובאמת לא רוצים לרדוף אחרי הצלם שיגיד לכם מחר, מחרתיים, בשבוע הבא ועוד תרוצים.

קיראו עוד: 4 דגשים לבחירת צלם חתונה.