צלם לחתונות

איך בוחרים צלם לחתונות

חשיבותו של צלם לחתונה היא אקוטית ביותר ולכן בדרך כלל בני הזוג מבצעים סקר שוק מקיף כדי לקבל את ההחלטה הנכונה כמו זה באתר.

איך בוחרים צלם לחתונות

לקראת החתונה בודקים בני הזוג באינטרנט וקוראים חוות דעת חיוביות וגם שליליות על צלמים מסוימים כדי לקבל מידע על אופן ההתנהלות שלהם, העמידה בלוחות הזמנים, מקצועיות הצילומים העלויות ועוד. 

הדרך הנכונה היא לבדוק גם עם קרובי משפחה שנישאו לא מזמן וגם עם חברים כדי לקבל אינדיקציה על הצלמים שליוו אותם. אם הם ממליצים עליהם ואם הם היו מרוצים מהתוצאה.

הצצה לאלבומי התמונות וצפייה בסרטון הוידאו (ראו דוגמא בלינק https://studioayalon.co.il/dslr-video) היא חשובה ביותר, כדי לראות את ההבדלים בין נראות הדברים אצל כל צלם. בהרבה מקרים מקצועיות של אחד מהם בולטת לעין מול כל האחרים ולכן בני הזוג מבצעים את הבחירה שלהם בהתאם לכך.

נושאים חשובים לבדיקה מול הצלם 

לפני הפגישה עם הצלם כדאי לקבל ממנו סדרי גודל של עלויות, כדי לוודא שהדרישה תואמת את התקציב. בנוסף לכך חשוב ליידע לגבי מיקומה של החתונה כדי לוודא שהוא מגיע לצפון ולא מצלם רק באזור המרכז לדוגמה.

פגישה אישית לצורך חתימה על ההזמנה היא חשובה ביותר. בני הזוג מתרשמים מהסטודיו, מהתדמית ומהמוניטין שצבר הצלם לאורך השנים.

בפגישה זו סוגרים את כל הקצוות ומחליטים אילו צילומים יבצע צוות הצילום שלו אשר כוללים בדרך כלל צילומים של מסיבת החינה, אם מתקיימת מסיבה כזו, מסיבת הרווקות, מסיבת הרווקים, צילומי טרש דה דרס כמה ימים לפני החופה, ליווי הכלה בסלון הכלות וצילומים בטבע לפני ההגעה לאולם.

בני הזוג  והצלם מסכמים את לוחות הזמנים והעלויות וכך הם מתאמים את נושא התשלומים לפני ואחרי החתונה.