מאגרי תמונות

אם אתם מתעסקים בתחום השיווק הדיגיטלי אתם בטח מבינים את החשיבות באתרים של מאגרי תמונות לפרויקטים שלכם. מאגרי תמונות הם משאבים חיוניים לכל מי שברשותו נכס דיגיטלי כיוון שעוזרים לעצב ולפשט את הנכס עבור הגולשים בו, הם מספקים מיליוני תמונות מקוריות, כאשר ישנם מאגרים חינמיים וישנם מאגרים שהשימוש בהם כרוך בתשלום. עם הכמויות העצומות של אתרים למאגרי תמונות הבחירה יכולה להיות מאתגרת. אז אילו מאגרי תמונות טובים יוכלו לשמש אתכם?

הקימו נכס דיגיטלי>>>>

המאגרים שעשויים להתאים עבורכם

Deposit Photos

מאגר מומלץ לשימוש. המאגר מציע לך הרבה תוכן באיכות גבוהה וטובה, החל מצילומים מקוריים ומגניבים ועד לתמונות קלילות ופשוטות יותר. בנוסף, המאגר מספק סרטונים, מוזיקה, אפקטים מיוחדים ועוד. המאגר מציע בנוסף לתוכן האיכותי שלו, תכונות שיכולות לשדרג את התמונות והצילומים שלך. הוא שימושי ונוח לאותם המשתמשים שלא מיומנים מספיק בעריכה. השימוש באתר כרוך בתשלום חודשי למרות שניתן גם להשתמש בו לשימושים מוגבלים או חד פעמים בעלות סמלית. למאגר יש למעלה מ-100 מיליון קבצים בסה"כ, והוא מתעדכן בקביעות. חשוב לציין שלמאגר קיים אוסף תמונות מוגבל שחינמי לשימוש מסחרי.

 

Creative Market

זה הוא מאגר תמונות איכותי למדי שמאוד נחשב בחו"ל. כמות היוצרים, האומנים, והמעצבים הכישרוניים של התמונות שיש באתר עולה על 29 אלף. ובנוסף, חשוב לציין שהצילומים והתמונות במאגר זה מתעדכנות על בסיס קבוע. במאגר זה ניתן לרכוש חלק גדול מהתמונות בעלויות נמוכות ונוחות למדי.

 

Death to Stock

יוצרי אתר התמונות הנ"ל מציע מגוון רחב של תמונות שיכולות להתאים מושלם לפרויקטים מגוונים. המאגר כולל ספריות של תמונות וצילומים מקוריים ביותר. ישנה עלות חודשית למשתמשי המאגר כאשר מדובר באנשים פרטים היא כ-12$ לחודש ושמדובר בסוכנויות או מותגים וארגונים גדולים הסכום מותאם אישית.