מסגרות לתמונות – איך לבחור מסגרות לסלון?

כשאנחנו ניגשים לעצב את סלון הבית שלנו, יש לנו דרכים שונות כיצד לעשות זאת. אנחנו יכולים להשתמש בפריטים שונים שיאפשרו לנו לעצב את הסלון כפי שאנחנו רוצים, בהתאם לסגנון שלנו, בהתאם לגודל ולתנאים של המקום וכן בהתאם להיבטים נוספים שיכולים להשפיע כך או אחרת על העיצוב. 

בין היתר, אנחנו יכולים להשתמש בתמונות אשר יקשטו את קירות הסלון וכן מקומות אחרים. למשל, אנחנו יכולים להציב את התמונות על השידה, על השולחן, וכן אנחנו יכולים לתלות מדפים ולהציב עליהם את התמונות השונות. 

מלבד השאלה איפה להציב את התמונות וכמובן אילו תמונות ברצוננו לשים בסלון, אזי שעלינו להחליט גם אילו מסגרות ניתן לכל תמונה. על פניו אנחנו יכולים לוותר על המסגרות ולשים את התמונות כפי שהן או באמצעות אלמנטים אחרים, אך אם אנחנו רוצים לשמור על התמונות, אזי שעלינו להציב אותן באמצעות מסגרות לתמונות מסוגים שונים. 

כיצד בוחרים מסגרת בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס לגודל וסוג התמונה. כמובן שהמסגרת אמורה להיות מותאמת באופן ספציפי לגודל התמונה, על מנת שהיא תיכנס בתוכה בצורה מושלמת. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון מאילו חומרים עשויה המסגרת וכיצד היא מעוצבת. חשוב לבחור מסגרת שתתאים לסגנון של הסלון, וכן שהחומרים שלה יהיו תואמים לשאר הפריטים במקום. בנוסף לכך, אנחנו צריכים לבחור מסגרת בצבעים שיתאימו לצבעים של הסלון. זה נכון לגבי הצבע של הקירות וזה נכון לגבי הצבע של פריטי הריהוט השונים. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחור מסגרות שיהיה ניתן להשתמש בהן בצורות שונות, בין אם זה בתלייה ובין אם זה בעמידה על גבי פריטי ריהוט שונים. כך נוכל לשנות את אופי השימוש בתמונות כפי שנרצה לעשות במהלך הזמן.

 

ראו גם: מתנות לילדים ולנוער